Нет в наличии
715 грн.
Наличные:
715 грн
Безнал:
858 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара противотуманная Sirius NS-16 B-C

Противотуманные фары Sirius NS-16 B-C являются дополнительными к главной оптике автомобиля. Устанавливаются, с помощью креплений, как можно ниже главных фар, что бы лучи света попадали в промежуток между туманом и поверхностью земли, таким образом увеличивается видимость на дороге в условиях туманов, снегопадов, дождей. Форма фары Sirius NS-16 B-C круглая, диаметром 65мм, глубина посадки 94мм, высота
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара протитуманна Sirius NS-16 B-C

Протитуманні фари Sirius NS-16 B-C є додатковими до головної оптики автомобіля. Встановлюються, за допомогою кріплень, як можна нижче головних фар, що б промені світла потрапляли в проміжок між туманом і поверхнею землі, таким чином збільшується видимість на дорозі в умовах туманів, снігопадів, дощів. Форма фари Sirius NS-16 B-C кругла, діаметром 65мм, глибина посадки 94мм, висота з кріпленням 75мм. При установці необхідно врахувати Правила дорожнього руху (ПДР), в яких зазначено що протитуманні фари повинні бути встановлені не нижче 250мм від поверхні дорожнього покриття і не далі 400 мм від площини бокового габариту (по зовнішній кромці), а кути видимості повинні складати: вертикальний +15 ... -10 °, горизонтальний + 45 ... -10 °.
Металевий відбивач підсилює промінь світла і в протитуманних фарах служить для поширення його переважно в горизонтальному напрямку. Скло фар прозоре і гладке, служить як лінза для кращої фокусування світла.
Корпус і кріплення даної моделі фар чорного кольору, виготовлені з якісного металу, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Тип кріплення являє собою вертикальний кронштейн.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V.
Цоколь типу Н3 стандартний для протитуманних фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари з кріпленнями і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Высота
75
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Защита стекла
нет
Корпус
круглый
Глубина
94
Диаметр
65
Цвет стекла
прозрачный
Напряжение
12
Материал корпуса
металл
Цвет корпуса
черный
Тип
Фара противотуманная
Мощность
55
Бренд
Sirius

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    отличные противотуманные фары, светят очень хорошо, соотношение цена качество на высоте! рекомендую, штатно подходят на богдан 2110 2111 2112, 2011 года выпуска.

    Игорь, 28.10.2016

Другие модели марки «Sirius» в категории «Авто фары»
Показать все модели