Моторное масло MOTUL 8100 X-max 0W-40 5л (348206)


Есть в наличии (1-2 дня)
1603 грн.
Наличные:
1603 грн
Безнал:
2004 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOTUL 8100 X-max 0W-40 5л (348206) - Масло моторное

Объем: 5 л
Высокотехнологичное 100% синтетическое моторное масло. Специально разработано для последнего поколения мощных бензиновых и дизельных двигателей в т.ч.с непосредственным впрыском. Рекомендовано для мощных двигателей, требующих смазки с высокой высокотемпературной вязкостью (HTHS более 3,5 мПа.с) и сниженным содержанием сульфатной золы (≤0,8%), фосфора (0.07%-0.09%),
Читать полностью
Технічні параметри:

MOTUL 8100 X-max 0W-40 5л (348206) - Олива моторна

Об'єм: 5 л
Високотехнологічне 100 % синтетичне моторне масло. Спеціально розроблено для останнього покоління потужних бензинових і дизельних двигунів в т.ч.с безпосереднім уприскуванням. Рекомендовано для потужних двигунів, що вимагають мастила з високою високотемпературною в'язкістю (HTHS більше 3,5 мПа.с) і зниженим вмістом сульфатної золи (≤ 0,8 %), фосфору (0.07% -0.09 %), сірки (≤ 0.3 %) - «Mid SAPS». Сумісно з каталітичними конвертерами і фільтрами саж (DPF) системи очищення вихлопних газів. Призначено для двигунів, що працюють на будь-якому типі палива: бензин, дизельне паливо, зріджений нафтовий газ.

Характеристики

Клас якості
API SM / CF - ILSAC GF - 4

Допуски
FORD M2C WSS 937 A (FORD FOCUS RS 2.5 Duratec)

Рекомендації
NISSAN, JAGUAR, LAND - ROVER, FORD ...
Стандарт API SM вимагає від мастила чудових миючий - диспергуючих властивостей, поліпшеного опору до збільшення в'язкості внаслідок накопичення твердих частинок, високих змащувальних властивостей таких як: захист від зносу і стійкість до високих температур для зменшення чаду масла, забезпечення захисту двигуна протягом міжзмінного інтервалу.
Відповідаючи стандарту ILSAC GF - 4 для енергозберігаючих масел, MOTUL 8100 X - max 0W - 40 сприяє зниженню споживання палива. Клас в'язкості SAE 0W - 40 мінімізує гідродинамічне тертя в маслі, дозволяючи економити паливо в умовах низьких температур. Збільшується швидкість потоку масла при запуску двигуна, швидше створюється робочий тиск масла, швидше відбувається протікання масла по масляним каналам, масло швидше прогрівається до робочої температури.

Екологічно чисте: цей тип масел дозволяє зменшити споживання палива і таким чином мінімізувати викиди парникового газу (CO2). Спеціально розроблене відповідно з останніми технічними вимогами компанії FORD, де потрібні мастила відповідають стандарту FORD WSS M2C 937 A. Специфікація FORD «937 A» вимагає дуже високої стійкості масляної плівки для забезпечення стабільної в'язкісної характеристики на всьому міжзмінному інтервалі в складних та екстремальних умовах (тривала і спортивна їзда).
Стандарт FORD WSS M2C 937 A потрібна для всіх автомобілів FORD Focus RS 2,5 л, випущених з 2008р.

Багато виробників автомобілів, такі як: NISSAN, JAGUAR, LAND-ROVER ... рекомендують використовувати масло з класом в'язкості 0W-40 і API SM для більшості своїх спортивних автомобілів, наприклад, таких як NISSAN GT-R, 370Z, 350Z, ...
MOTUL 8100 X - max 0W - 40 має чудовий баланс між економією палива та ефективним захистом двигуна (в'язкість HTHS вище 3,5 мПа.с).

Рекомендації щодо застосування

Заміна проводиться відповідно до рекомендацій автовиробника. Може змішуватися з маслами на мінеральній і синтетичній основі.
Перед застосуванням необхідно ознайомитися з керівництвом по експлуатації автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MOTUL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели