Есть в наличии
297 грн.
Наличные:
297 грн
Безнал:
356 грн
311 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Steelmate SM B silver 18.5мм - Датчик

Парковочный радар обеспечивает дополнительную безопасность на дороге водителю и пассажирам. Такое устройство особенно помогает при парковке и в ночное время. Парктроник позволяет свести к минимуму возможность повредить свой автомобиль либо стоящий рядом. Одним из составляющих пакровочного радара являются датчики.
Датчик для парковочной системы Steelmate SM B silver имеет диаметр 18.5 мм и
Читать полностью
Технічні параметри:

Steelmate SM B silver 18.5мм - Датчик

Паркувальний радар забезпечує додаткову безпеку на дорозі водієві і пасажирам. Такий пристрій особливо допомагає при парковці і в нічний час. Парктронік дозволяє звести до мінімуму можливість пошкодити свій автомобіль або той, що стоїть поруч. Одним зі складових пакровочного радара є датчики.
Датчик для паркувальної системи Steelmate SM B silver має діаметр 18.5 мм і є врізним. Для монтажу необхідно свердлити отвори в бампері. Після чого датчики встановлюються в дані місця і фіксуються. Даний метод кріплення вважається найбільш зустрічаємим. Установка датчиків повинна здійснюватися горизонтально по відношенню до землі на висоті не менше 50 см. Якщо не дотримуватися правил монтажу, датчики можуть реагувати на дорогу як на перешкоду. Підходить для установки в металевий бампер. Датчики мають технологію виключення помилкових спрацьовувань.
Датчик встановлюється в передній або задній бампер транспортного засобу. Працює за принципом ультразвукових хвиль. Датчики постійно випромінюють хвилі, і коли в ділянку їх впливу потрапить сторонній предмет або перешкода, то вони подають знак на електронний блок, який розраховує, по довжині хвилі, дистанцію аж до перешкоди, і повідомляє про це водія.
Датчик Steelmate SM B silver функціонує при будь-яких погодних умовах (-40°C - + 80°C), при цьому правильно працює під час дощу.

Тип
Датчик
Диаметр датчика
18.5 (мм)
Цвет датчика
серебристый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Steelmate» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели