Автомобильный аккумулятор Bosch 6СТ-60 S5 EFB Start Stop (S5E050)


Нет в наличии
4050 грн.
Наличные:
4050 грн
Безнал:
4860 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Внимание! Самая выгодная акция только в сети «База Автозвука» - деньги или скидка за БУ аккумулятор - 1ач=4грн.
 
Выгоды для покупателя.
Сдайте Б/у аккумулятор и получите деньги или скидку на новый аккумулятор.
 
Условия.
Если Вы хотите получить деньги за нерабочий АКБ, необходимо привезти отработанный АКБ в любой из наших магазинов .
 
Получить скидку на новый АКБ  можно при оформлении заказа в Интернет-магазине (только г.Киев), или в любом розничном магазине «База Автозвука»  .
 
Обратите внимание.
Количество аккумуляторов не ограничено!
 
Расчет скидки.
1 амперчас равен 4 грн, т.е. , если Ваш аккумулятор имеет емкость 60Ач, то Вы получаете скидку 240грн !!
 
На нашем сайте Вы можете ознакомиться со всем ассортиментом аккумуляторов по ссылке .
 
*Акция проходит на постоянной основе.
 
відобразити українською
Технические параметры:

BOSCH 6СТ-60 S5 EFB Start Stop (S5E050) - Аккумулятор

Fвтоаккумуляторы BOSCH S5 EFB НЕ предусмотрены для установки на обычных авто. Используются только для автомобилей, оснащенных системой START-STOP !!!

Технология EFB (Enhanced Flooded Battery) - это более толстые, по сравнению с традиционным аккумулятором, пластины, помещенные в пленку из микроволокна. Всегда влажные пластины удерживают на своей поверхности больше активных
Читать полностью
Технічні параметри:

BOSCH 6СТ-60 S5 EFB Start Stop (S5E050) - Акумулятор

Автоакумулятори BOSCH S5 EFB НЕ передбачені для установки на звичайних авто. Використовуються тільки для автомобілів, оснащених системою START-STOP!

Технологія EFB (Enhanced Flooded Battery) - це більш товсті, в порівнянні з традиційним акумулятором, пластини, поміщені в плівку з мікроволокна. Завжди вологі пластини утримують на своїй поверхні більше активних компонентів. Дана технологія дозволила збільшити число циклів заряд - розряду акумулятора і його стійкість до глибоких розрядів. Підвищена зарядна ємність, дозволяє швидше компенсувати розряд під час руху автомобіля.

Технологія реалізована на базі традиційного рішення у вигляді методу срібного легування пластин електродів, і називається Enhanced Flooded Battery. Взявши за основу акумулятор S5, німецькі інженери істотно доопрацювали сам принцип розташування електродів. Тепер вони поміщаються в тонку оболонку, що представляє собою спеціальне волокно. Як і у випадку з AGM, ця оболонка покликана вбирати в себе електроліт і утримувати його частинки на своїй поверхні. Тобто, за рахунок даного чинника забезпечений постійний контакт пластини з розчином сірчаної кислоти і дистильованої води.

Що це означає? Підсумком використання технології Enhanced Flooded Battery є дотримання оптимального балансу між вартістю, продуктивністю, ресурсом і багатьма іншими параметрами.

Таким чином, технологічно і технічно батареї EFB практично аналогічні АКБ AGM, але коштують значно дешевше. У лінійці акумуляторів BOSCH за технологією EFB виготовляються акумулятори серії S5 EFB

 Акумулятор з технологією Enhanced Flooded Battery - це вдосконалена акумуляторна батарея з рідким електролітом, спеціально розроблена для стандартних автомобілів з системою Start- Stop без додаткових енергозберігаючих функцій.

На відміну від звичайного залитого акумулятора Silver Plus (Silver Dynamic) акумулятори з технологією EFB мають не тільки більш товсті пластини, але ці пластини поміщені в спеціальний конверт з мікроволокна.

Плівка з мікроволокна забезпечує утримання додаткової активної речовини на пластинах та їх постійну вологість. Завдяки цьому - менша плинність до циклічності розряду в порівнянні з традиційними батареями.

На даний момент акумуляторами з технологією EFB оснащуються автомобілі: Fiat 500 Start- Stop, Toyota Yaris Start - Stop, Ford ECOnetic.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
60 (Ач)
Пусковой ток
560 (А)
Тип электролита
EFB
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
242 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Страна производитель
Чехия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bosch» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели