Механический блокиратор DefenTime Doublelock сфера V5


Нет в наличии
2466 грн.
Наличные:
2466 грн
Безнал:
2959 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DefenTimе Doublelock сфера V5 - Замок капота

Замок капота электромеханический Defen.Time Doublelock (сфера) c двойным запорным механизмом (для автомобилей с широким капотом).

С технической точки зрения, DefenTime Doublelock - это уже хорошо известный замок капота Defen.Time Сфера, только с двойным запорным механизмом.

Особенности
Преимуществом замка капота DefenTime Doublelock является невозможность "загиба" края
Читать полностью
Технічні параметри:

DefenTimе Doublelock сфера V5 - Замок капота

Замок капота електромеханічний Defen.Time Doublelock (сфера) з подвійним запірним механізмом (для автомобілів з широким капотом).

З технічної точки зору, DefenTime Doublelock - це вже добре відомий замок капота Defen.Time Сфера, тільки з подвійним запірним механізмом.

Особливості
Перевагою замку капота DefenTime Doublelock є неможливість "загину" краю капота при спробі викрадення, що забезпечує ще більшу захищеність для автомобіля, обладнаного таким замком.

Унікальність замку Defen.time полягає в тому, що це єдиний (основні технічні рішення, покладені в основу конструкцій, захищені патентами і свідоцтвами) додатковий замок капота, а не різні модифікації замка, що підсилюють штатні. Життя довело, що додатковий замок капота завжди виграє у будь-якого подібного замка. Викрадач, якщо він націлений на конкретну модель автомобіля, чудово обізнаний, як дістатися до штатного замка і ліквідувати всі установки.

Недоступність моторного відсіку є важливим елементом захисту автомобіля від угону. Захист підкапотного простору, як правило, створює серйозні перешкоди для викрадача:

1. Не дає обеззвучити сирену автосигналізації.
Викрадачеві набагато комфортніше працювати в умовах тиші, не привертаючи уваги. Як правило, якщо не вдається заглушити сирену, викрадач кидає свою спробу. Практично у всіх випадках угону перша дія викрадача - відкрити капот і нейтралізувати сирену.

2. Не дозволяє відновити блокування двигуна.
З точки зору ефективності захисту від угону набагато надійніше заховати одну з блокувань під капотом, ніж "сховати" в салоні. Особливо це актуально в умовах типової установки, коли реле блокування не ховається ретельно.

3. Не дозволяє завести автомобіль, використовуючи автономну (нештатну) систему керування двигуном (т.зв. "павук"), а також автономну систему живлення.
Маючи універсальний модуль запалювання, автомобіль нескладно завести не розшукуючи заховані блокування і не борючись зі штатним іммобілайзером. У загальних рисах, це пристрій, що має кілька входів (живлення та два штатних датчики) і виходів (на живлення форсунок і свічки запалювання). При використанні подібної схеми штатна система управління двигуном не використовується.

4. На багатьох автомобілях (як правило, європейських марок), доступ під капот означає можливість доступу до діагностичного роз'єму (використовуючи який можна виявити заблокований ланцюг) і контролеру керування двигуном (викрадач може замінити його для обходу штатного іммобілайзера).

Таким чином, замок капота Defen.Time Doublelock є невід'ємною частиною ефективного протиугінного комплексу.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DefenTime» в категории «Механический блокиратор»
Показать все модели