Молоток столярный MIOL 32-625


Есть в наличии (1-2 дня)
109 грн.
Наличные:
109 грн
Безнал:
131 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 32-625 - Столярный молоток

Молоток столярный 32-625 от популярной украинкой компании MASTERTOOL. Вес инструмента – 450 грамм. Материал головки – легированная сталь сплава. Материал рукояти – фибергласс с антифрикционным покрытием из резины.
Столярный молоток, на ряду со слесарным, являются самыми востребованными разновидностями молотка. И связано это не только с большим количеством разнообразных профильных производств и ремонтных
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 32-625 - Столярний молоток

Молоток столярний 32-625 від популярної українкою компанії MASTERTOOL. Вага інструменту - 450 грам. Матеріал головки - легована сталь сплаву. Матеріал рукояті - скловолокно з антифрикційним покриттям з гуми.
Столярний молоток, на ряду зі слюсарним, мають найбільший попит різновидами молотка. І пов'язано це не тільки з великою кількістю різноманітних профільних виробництв і ремонтних майстерень, а й в першу чергу з тим, що обидва ці типи, мають загальне призначення і використовуються в якості основного робочого молотка. Як і більшістю інших молотків, столярний різновид складається з металевої головки, насадженої на рукоять. Але що відрізняє даний прилад, так це форма головки. Бойок має плоску поверхню зіткнення, округлої форми. На затильной частини головки розміщений спеціальний раскліненних виступ - обценьками, застосування якого можна легко визначити з назви. Ця особливість робить його більш привабливим при різноманітних роботах з дерев'яними конструкціями, оскільки той же слюсарний молоток з цим завданням не впорається.
Дана модель має низку особливостей, які варто підкреслити окремо.
Рукоять представленої моделі виготовлена ​​зі спеціального полімерного матеріалу - фибергласса. Він має таку ж питому міцність як у сталі, при цьому більш ніж в три рази її легше. Тепло-провідність можна порівняти з тепло-провідністю дерева. Матеріал відмінно підходить для виготовлення такого інструменту і значно продовжує термін служби. Накладки з гуми збільшують зчеплення, за рахунок чого поліпшується керованість.

Тип
Молоток столярный
Материал ручки
фибергласс
Материал головки
металл
Вес
450 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Молоток»
Показать все модели