Флеш память Team microSDHC 32Gb Class10 + SD адаптер TUSDH32GCL1003


Есть в наличии
229 грн.
Наличные:
229 грн
Безнал:
275 грн
238 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Team microSDHC 32Gb Class10 + SD адаптер TUSDH32GCL1003 - Флеш-память

Часто появляется необходимость увеличить объем встроенной памяти цифровых устройств. Для этого нужна карта памяти microSDHC. Такой аксессуар позволит добавить достаточное количество памяти для хранения данных на смартфоне, планшете, плеере, фотоаппарате, видеокамере или электронной книге. Карта памяти microSDHC предназначена для хранения видео, музыки, фотографий,
Читать полностью
Технічні параметри:

Team microSDHC 32Gb Class10 + SD адаптер TUSDH32GCL1003 - Флеш-пам'ять

Часто виникає потреба збільшити обсяг вбудованої пам'яті цифрових пристроїв. Для цього потрібна карта пам'яті microSDHC. Такий аксесуар дозволить додати достатню кількість пам'яті для зберігання даних на смартфоні, планшеті, плеєрі, фотоапараті, відеокамері або електронній книзі. Карта пам'яті microSDHC призначена для зберігання відео, музики, фотографій, додатків.
Карта пам'яті Team microSDHC - зменшена версія носія SD (Secure Digital), яка була спеціально розроблена для використання в компактних надтонких електронних пристроїв. У комплекті йде SD адаптер, в верхньому лівому кутку якого знаходиться повзунок-перемикач блокування (lock). Його завдання полягає в захисті інформації від випадкового перезапису. Розмір карти пам'яті становить 11 на 15 мм, товщина становить 1 мм. У порівнянні з картою SD, microSDHC в чотири рази менше.
У комплекті з SD адаптером, карта пам'яті Team microSDHC має сумісність з усіма цифровими пристроями. Обсяг пам'яті становить 32 Гб. Клас - 10. За допомогою microSDHC Class 10, користувач здатний максимально насолодитися відмінною якістю мультимедіа життя в значній продуктивністю пам'яті.

Тип
microSDHC
Объем
32GB
Максимальная скорость записи
6-10 (Мбайт/с)
Класс
SD Class 10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Team» в категории «Флеш память»
Показать все модели