Гаечный ключ MIOL 51-716


Есть в наличии (1-2 дня)
474 грн.
Наличные:
474 грн
Безнал:
569 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 51-716- набор ключей рожково-накидных CRV сатин,17шт,(6-24мм)

НаборMiol 51-716- состоит из 17-ти комбинированных ключей для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки каждой из них по отдельности. Накидные головки имеют кольцевидную замкнутую форму, обладают высокой жесткостью, хорошо справляются с
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 51-716- набір ключів рожково-накидних CRV сатин, 17шт, (6-24мм)


Набір Miol 51-716 складається з 17-ти комбінованих ключів для монтажу/демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцепідбну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Ключі виготовлені з термічно зміцненої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. Хромоване сатинове покриття ключів забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструментів після роботи. Твердість за шкалою Роквелла становить 44-51 HRC.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши компактне зберігання інструментів.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
17
Размер
24, 6, 22, 21, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели