Вороток MIOL 58-245


Есть в наличии (1-2 дня)
113 грн.
Наличные:
113 грн
Безнал:
136 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 58-245- вороток с подвижным квадратом

Вороток с плавающей головкой 58-245 от известного бренда MIOL. Материал – хромованадиевая сталь. Общая длина инструмента – 250 мм. Посадочный квадрат – 1/2".
Компания MIOL является одним из наиболее крупных представителей сегмента ручного инструмента на украинском рынке. Среди производимой продукции вы сможете найти как оборудование для станций технического обслуживания автомобилей, так и
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 58-245- вороток з рухомим квадратом

Вороток з плаваючою головкою 58-245 від відомого бренду MIOL. Матеріал - хромованадіева сталь. Загальна довжина інструменту - 250 мм. Посадковий квадрат - 1/2".
Компанія MIOL є одним з найбільш великих представників сегмента ручного інструменту на українському ринку. Серед виробляємої продукції, ви зможете знайти як обладнання для станцій технічного обслуговування автомобілів, так і широкий діапазон ручного інструменту різного призначення. Основні відмінні риси продукції компанії - висока якість матеріалів, надійність, широкий функціонал, довговічність і зручність в експлуатації.
Одним з представників такого ручного інструменту від даної компанії є вороток з рухомим посадочним квадратом 58-245. Самі воротки широко застосовуються в автомайстеренях і автосервісах при монтажі/демонтажі різних кріпильних з'єднань. Воротки діляться на кілька підкатегорій, кожна з яких краще підходить для роботи в конкретних ситуаціях. 58-245 має «плаваючу» головку. Це означає, що вона вільно переміщається по всій довжині стрижня. Зафіксувати її можна в будь-якому місці, що дозволяє регулювати довжину важеля, і відповідно, кількість прикладених зусиль. Завдяки такій конструкції, комірець відмінно працює з деталями, до яких неможливо застосувати звичайний ріжковий ключ.
Щоб зменшити знос і максимально продовжити термін служби інструменту, вороток виготовлений зі спеціального хромованадіевого славу. Цей різновид стали вигідно відрізняє від інших високою міцністю, стійкістю до відколів і зламів, корозії.
58-245 - відмінний вибір як для професіоналів, так і для новачків.

Тип
С плавающей головкой
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
250 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Вороток»
Показать все модели