Есть в наличии (1-2 дня)
20 грн.
Наличные:
20 грн
Безнал:
24 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 64-001- Отвертка индикаторная 180мм, 220-240

Отвертка индикаторная 64-001 от популярного отечественного бренда MIOL. Тип шлица – плоский SLOTTED. Длина стержня инструмента – 180 мм. Максимальное напряжение сети – 220-240 Вольт.
Компания MIOL является украинским брендом, начавший производство своей продукции ещё в 1991 году. Специализируется на изготовлении профессионального ручного инструмента. Изготавливаемая компанией
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 64-001 - викрутка індикаторна 180мм, 220-240

Викрутка індикаторна 64-001 від популярного вітчизняного бренду MIOL. Тип шліца - плоский SLOTTED. Довжина стержня інструменту - 180 мм. Максимальна напруга мережі - 220-240 Вольт.
Компанія MIOL є українським брендом, який почав виробництво своєї продукції ще в 1991 році. Спеціалізується на виготовленні професійного ручного інструменту. Продукція, що виготовляється компанією продукція поставляється не тільки на український ринок, а й експортується за кордон. У 2006 році MIOL відкрила свою власну тестову лабораторію. Тепер вся вироблена продукція проходить кілька етапів контролю якості, завдяки чому інструмент відповідає всім необхідним стандартам.
Індикаторна викрутка, або фазометр, допоміжний інструмент електрика. Використовується в якості щупа для визначення наявності напруги в мережі. Корпус інструменту виготовлений із пластику, в той час як лезо металеве. На рукояті розташований струмопровідний контакт. Усередині корпусу розміщені спеціальний обмежуючий резистор і світловий індикатор. Після установки леза на контакт електромережі, оператору необхідно розмістити палець на металевому контакті. Якщо в мережі є напруга світлодіод запрацює, в іншому випадку - ні.
Фазометр обов'язковий до наявності у будь-якого майстра працює з електроенергією і бажаний для будинку.

Тип
Отвертка
Конструкция
индикаторные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
100 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели