Заканчивается
5900 грн.
Наличные:
5900 грн
Безнал:
7080 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect IS-670 - Иммобилайзер

Флагманская модель иммобилайзера Pandect IS-670 выполнена в трехкомпонентном решении и наделена интеллектуальным режимом отслеживания приближения/удаления владельца, настраиваемым датчиком движения, входом концевика водительской двери, фирменным алгоритмом Pandect «безусловной блокировки двигателя», радиоуправляемым реле и статусными выходами в центральном блоке.

Применение импульсного
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect IS-670 - Іммобілайзер

Флагманська модель іммобілайзера Pandect IS - 670 виконана в трехкомпонентномe рішенні і наділена інтелектуальним режимом відстеження наближення / віддалення власника, налаштованим датчиком руху, входом кінцевика водійських дверей, фірмовим алгоритмом Pandect «безумовне блокування двигуна», радіокерованим реле і статусними виходами в центральному блоці.

Застосування імпульсного перетворювача дозволило досягти надзвичайно малого енергоспоживання - до 12 мА в режимі охорони. При роботі разом з сигналізаціями Pandora іммобілайзер Pandect IS - 670 може працювати в режимі Hands Free, забезпечуючи власникові можливість управляти охороною і центральним замком, просто наближаючись до автомобіля і віддаляючись від нього.

У трикомпонентну компоновку Pandect IS - 670 входять:

Базовий блок;
Брелоки-мітки;
Радіокероване реле прихованого блокування.
Базовий блок розташовується в салоні автомобіля і виконує функції управління системою, індикації стану, аварійного відключення, налаштування параметрів. Блок має вбудовані світлодіодний та звуковий сповіщувачі, високопродуктивний мікропроцесор, кнопку кодонабірніка і програмований вхід і вихід.

Реле прихованого блокування призначене для тимчасового відключення «життєзабезпечуючих» ланцюгів автомобіля; воно оснащене високочутливим трикоординатним акселерометром, який дозволяє запустити двигун без мітки, але негайно глушить його при спробі рушити з місця. Реле відрізняється мінімально можливими габаритними розмірами, що дозволяють гнучко проводити монтаж системи, підвищуючи скритність розташування.

Брелок-мітка повинна завжди бути з власником - саме вона забезпечує його ідентифікацію і можливість для власника вимикати блокування, не проводячи ніяких дій. Високошвидкісний обмін інформацією проводиться в діалоговому режимі на частоті 2,4 - 2,5 ГГц з використанням одного з 125 каналів. Так як частотний діапазон Pandect IS - 670 значно ширше діапазону побутових приладів, іммобілайзер не втрачає своїх властивостей навіть при попаданні в неблагополучну шумову обстановку.

У даній моделі передбачено три режими Valet, призначених для передачі автомобіля в сервіс із збереженням охоронних властивостей:

Сервісне обслуговування (режим включений постійно і не скидається при відключенні клеми АКБ);
Швидкий сервіс (активний 12 годин, при відключенні клеми АКБ іммобілайзер переходить у звичайний режим);
Мийка (без присутності мітки запалювання може бути включено не більше 5 раз, загальний час включеного запалювання не більше 5 хвилин, при відключенні клеми АКБ іммобілайзер переходить у звичайний режим)

Технічні характеристики Pandect IS - 670:
Два алгоритми Anti-Hi-Jack;
Динамічний діалоговий радіоканал 2,4 - 2,5 ГГц;
Інтегрований трьохкоординатний датчик руху / нахилу;
Додатковий алгоритм безумовного блокування двигуна, що активується від будь-якого зовнішнього пристрою;
Можливість підключення модуля управління замком капота Pandora HM-05 ;
Можливість встановлення додаткових реле блокування (максимум - 3 використовуваних реле);
Можливість роботи в режимі «Hands Free» спільно з сигналізаціями Pandora.

Тип
Иммобилайзер
Дополнительно
датчик движения, кнопки на метке

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели