Отвертка с насадками INTERTOOL VT-1010


Есть в наличии
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool VT-1010 - отвертка

Отвёртка VT-1010 от украинского производителя INTERTOOL.
Отвертки являются одной из разновидностей ручного слесарного инструмента. Незаменимы для работы с резьбовыми крепежными соединениями со шлицевым углублением на шляпке изделия. Используются при сборке или разборке различной техники, при ремонте автомобилей на станциях технического обслуживания, сборке мебели и других конструкций. Обычно конструктивно
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool VT-1010 - викрутка

Викрутка VT-1010 від українського виробника INTERTOOL.
Викрутки є однією з різновидів ручного слюсарного інструменту. Незамінні для роботи з різьбовими кріпильними з'єднаннями з шліцьовим поглибленням на капелюшку вироби. Використовуються при складанні або розбиранні різної техніки, при ремонті автомобілів на станціях технічного обслуговування, складання меблів і інших конструкцій. Зазвичай конструктивно дуже проста. Складається з леза на одному кінці і рукояті на іншому. Але в залежності від різновиду, пристрій викрутки може різнитися. Кожна з них краще підходить для виконання тих чи інших цілей. У разі VT-1010 - інструмент дуже компактний. Загальна вага становить всього 69 грам. Їм зручно працювати з кріпленнями, до яких доступ затруднений, де не розвернутися звичайної викруткою.
Всередину рукояті поміщається спеціальна вставка подовжувач, всередину якої, в свою чергу вкладається одна з двосторонніх біт з потрібним шліцьовим номером. Розмірні номера насадок: плоский шліц типу SLOTTED - SL5, SL6; хрестоподібний шліц PHILLIPS - РН1, РН2. Насадки йдуть з плоским шліцом на одному кінці і хрестоподібним на іншому.
Рукоять двокомпонентна - пластик + гума. Пластик служить в якості основного матеріалу і додає жорсткості. Маслобензостойкий, не схильний до стирання і корозійного розтріскування. Покриття з гуми збільшує зчеплення дозволяючи маніпулювати інструментом більш точно, не дає прослизати йому під час застосування великих зусиль до кріплення. Сама ручка досить ергономічна, добре лягає в долоню.
Невеликі габарити дозволяють використовувати VT-1010 в якості переносної чергової викрутки.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
разные
Количество в наборе
4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели