Нет в наличии
6360 грн.
Наличные:
6360 грн
Безнал:
7632 грн
Приватбанк:
6676 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect X-1100 - GPS-сигнализация

Тип связи: двухсторонняя
Дальность управления: неограниченна
Дальность приема: неограниченна
GSM-модуль: есть
Датчики в комплекте: удара/наклона и перемещения
Подключение к штатному брелоку: есть

Pandect X-1100 – топовая модель класса автомобильных микросигнализаций Pandect. Идеально подходит для любого современного автомобиля. Благодаря наличию двух цифровых потоковых
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect X-1100 - GPS-сигналізація

Тип зв'язку: двосторонній
Дальність керування: необмежена
Дальність прийому: необмежена
GSM-модуль: є
Датчики у комплекті: удару/нахилу та переміщення
Підключення до штатного брелоку: є

Pandect X-1100 – топова модель класу автомобільних мікросигналізацій Pandect. Ідеально підходить для будь-якого сучасного автомобіля. Завдяки двом цифровим потоковим мультисистемним CAN-інтерфейсам система працює як штатне устаткування автомобіля, забезпечуючи можливість дистанційного керування (зі штатного брелока в режимі slave, з мобільного телефону, за допомогою радіопозначки) всіма функціями автомобіля. Система забезпечує одночасний контроль більше десяти охоронних зон автомобіля. Pandect X-1100 коректно працює по CAN-шині зі штатними передпусковими підігрівачами та догрівачами багатьох автомобілів, дозволяє заводити двигун будь-якого автомобіля так, ніби це робить власник.

Мініатюрні протирозбійні мітки

У комплект системи входять 2 мітки-брелоки, що ідеально підходять для прихованого носіння та керування системою в режимі hands free.
Також мітки – надійний протирозбійний засіб. У разі розбійного нападу просто залиште салон – автомобіль не поїде далеко, а у вас буде час викликати допомогу.

Керуйте як вам зручно

Керування системою максимально просте і комфортне. У більшості випадків для керування системою не потрібно жодних додаткових дій від власника.
Завдяки простим, інтуїтивно зрозумілим DTMF-командам і цифровому голосовому інтерфейсу ви зможете завжди керувати автомобілем, контролювати його стан.

Інтегрована система автоматичного визначення координат по LBS або за допомогою GPS/ГЛОНАСС-приймача NAV-03* дозволяє контролювати розташування автомобіля.

Керуйте автомобілем за допомогою:
- будь-якого мобільного телефону або смартфону;
- hands free функції;
- кнопки брелока-мітки;
- slave-режиму.
Надійне, зручне, інтуїтивно зрозуміле та сучасне керування всіма функціями GSM-системи у вас в кишені.

Базовий блок вражає своїми мініатюрними розмірами. Інженери компанії Pandect наділили Pandect Х- 1100 надвисоким функціоналом.

Надійний захист

Неперевершена стійкість до всіх методів зламування та викрадення тепер доступна і для вашого автомобіля. Запустити двигун автомобіля, обладнаного системою Pandect X-1100, зможете лише ви! Pandect – жодного випадку електронного зламування!

Безпека автовласника

Якщо ви потрапили в ДТП, система в автоматичному режимі визначить зіткнення автомобіля і повідомить ваших близьких про те, що ви в біді, відправить поточні координати автомобіля*, зафіксує факт аварії в історії подій.

* - Необхідний GPS/ГЛОНАСС-приймач Pandora NAV-03, купується окремо.

Технічна досконалість в мініатюрному корпусі

Система містить повноцінний двоканальний високошвидкісний CAN-інтерфейс, дводіапазонний GSM-модем, багатофункціональний радіотракт, що працює в діапазоні 2,4 ГГц.

Новий трикоординатний акселерометр забезпечує надійне розпізнавання впливів на автомобіль з ефективним захистом від помилкових спрацьовувань.

Вбудована GSM-антена цілком забезпечує надійний зв'язок у зоні покриття мережі навіть в умовах невпевненого прийому більшістю мобільних телефонів.

Неперевершений інтелектуальний запуск

У вашому розпорядженні: щоденний запуск за часом, автоматичні запуски за таймером (через певний проміжок часу), автоматичні запуски двигуна за температурою двигуна або салону, автоматичні запуски двигуна при низькій напрузі акумуляторної батареї (з метою підзаряджання АКБ).

Завдяки одночасному підключенню до двох цифрових шин автомобіля Pandora дозволяє найбільш коректно реалізувати автоматичний запуск двигуна. Зокрема підтримується робота з безключовими обхідниками іммобілайзера.

Коректне керування передпусковим підігрівом

Якщо у вашому автомобілі є штатний передпусковий підігрівач або догрівач двигуна, ви можете керувати ним за допомогою телеметричної системи.

Pandora підтримує можливість керування по цифровій шині найбільш поширеними підігрівачами та догрівачами.

Скористайтеся найсучаснішим і ефективним способом прогріву автомобіля перед поїздкою – передпусковим підігрівачем двигуна.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
GPS модуль
подключаемый
Сирена в комплекте
есть
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
встроенный датчик
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели