Отвертка с насадками INTERTOOL VT-1007


Есть в наличии
92 грн.
Наличные:
92 грн
Безнал:
110 грн
94 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool VT-1007 - отвертка

Телескопическая отвёртка VT-1007 от украинского бренда INTERTOOL.
Данная модель, как и все отвертки в целом, предназначена для отвинчивания или завинчивания резьбовых крепежных элементов с шлицевым углублением на шляпке. Но особое преимущество VT-1007 – это возможность работы в труднодоступных и удалённых местах. Сам инструмент являет собой обычную отвёртку с магнитным битодержателем. У основания лезвия
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool VT-1007 - викрутка

Телескопічна викрутка VT-1007 від українського бренду INTERTOOL.
Дана модель, як і всі викрутки в цілому, призначена для відгвинчування або загвинчування різьбових кріпильних елементів з шліцьовим поглибленням на капелюшку. Але особлива переваг VT-1007 - це можливість роботи у важкодоступних і віддалених місцях. Сам інструмент являє собою звичайну викрутку з магнітним бітотримачем. У основи леза закріплено гумове кільце, на якому, в свою чергу, розміщуються змінні біти. Найменування біт: три біти під пласкі шліц типу SLOTTED - SL5, SL6, SL7; три біти під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - РН1, РН2, РН3; Ці наконечники мають один з найпоширеніших і часто використовуваних шліців. Основну відмінність і перевагу містить в собі спеціальний телескопічний подовжувач з магнітом на кінці. Він дозволяє значно збільшити дистанцію роботи, змінюючи свою довжину до необхідних розмірів.
Рукоять VT-1007 ергономічна, відмінно лежить в руці. Складається з двох матеріалів - пластик + гума. Пластик є основним матеріалом, надає жорсткість і довговічність всій конструкції. Не піддається стиранню і корозійного розтріскування. Покриття з гуми збільшує зчеплення з долонею, що важливо при виконанні особливо трудомістких або точних робіт.
Інструмент такого роду часто використовується на станціях технічного обслуговування автомобілів і в інших майстеренях по ремонту техніки. Вага - 222 грама.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
телескопические
Наконечник
разные
Длина стержня отвертки
25 (мм)
Количество бит в комплекте
6 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели