Набор бит с держателем INTERTOOL VT-0109


Заканчивается
114 грн.
Наличные:
114 грн
Безнал:
137 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-0109- Набор отверточных насадок 29ед.Cr-V

Набор сменил свой прежний облик и обрел поистине практичное решение для хранения большого количества насадок в одной не большой упаковке. Если сравнить оба набора, то в новом наборе увеличилось количество насадок. Проще стали извлекаться биты из круглого футляра. Габаритные размеры комплекта тоже невелики. Высота упаковки всего лишь 30 мм, а его диаметр- 90 мм.

Упаковка
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-0109- Набір викруточних насадок 29од.Cr -V

Набір змінив свій колишній вигляд і знайшов воістину практичне рішення для зберігання великої кількості насадок в одній не великий упаковці. Якщо порівняти обидва набору , то в новому наборі збільшилася кількість насадок. Простіше стали вилучатись біти з круглого футляра. Габаритні розміри комплекту теж невеликі. Висота упаковки всього лише 30 мм , а його діаметр - 90 мм.

Упаковка двостороння , вона має прозорі кришки зверху і знизу , що б можна було вибрати потрібну насадку. По центру комплекту з обох сторін дві червоні підпружинені кнопки. Вони служать фіксаторами і утримують кришки в нерухомому стані. При натисканні на кнопку можна провертати прозору кришку до збігу виїмки на ній з битою.

Всі насадки в наборі виготовлені з хром- ванадієвої сталі. Сам футляр - пластиковий , але дуже міцний. Такий набір просто носити в кишені і при необхідності на будівельному майданчику найпотрібніші біти будуть завжди поруч.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    я не пойму, тут торекс есть? в описании упаковки нет, на главной картинке есть

    Володя, 03.07.2015

    Нет

    Ответ специалиста

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Бита»
Показать все модели