Заканчивается
52 грн.
Наличные:
52 грн
Безнал:
62 грн
54 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0107- Плоскогубцы

Пассатижи универсальные HT-0107 от известного отечественного бренда INTERTOOL. Общая длина инструмента – 160 мм. Вес – 267 грамм. Прочность металла по Роквеллу - 45-55 HRC.
Плоскогубцы являются неотъемлемой частью инструментария любого мастера работающего слесарно-монтажным и электромонтажным инструментом. Используется для проведения захвата с последующим удержанием различных, преимущественно
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0107- Плоскогубці

Пасатижі універсальні HT-0107 від відомого вітчизняного бренду INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 160 мм. Вага - 267 грам. Міцність металу по Роквеллу - 45-55 HRC.
Плоскогубці є невід'ємною частиною інструментарію будь-якого майстра працюючого слюсарно-монтажним і електромонтажних інструментом. Використовується для проведення захоплення з подальшим утриманням різних, переважно металевих, предметів. Також ними зручно гнути і вирівнювати металевий профіль, демонтувати закислі кріплення в разі відсутності більш спеціалізованого інструменту. Конструкція дуже проста і складається з трьох елементів: головки, руків'я і рухомого шарнірного механізму. На внутрішній частині губок розташована спеціальна плоска ділянка з нанесеними на неї насічками, посередництвом якої і відбувається затиск більшості деталей з подальшим їх утриманням і обробкою. Кругле поглиблення з зубцями побільше відмінно підходить для захоплення проводів, кабелів та інших предметів, що мають круглий перетин, за рахунок більшої площі дотику. Особливістю даної моделі є ріжучі кромки. У більшості випадків зворотний отвір від різака є круглим, у HT-0107 він прямокутний, що дозволяє розрізати більші предмети, загинати кінці проводів і проводити ряд інших маніпуляцій.
В якості основного матеріалу використовується високоякісна інструментальна сталь, що володіє високою міцністю, стійкістю до механічного впливу і іншого роду пошкоджень. На кінцевому етапі виробництва інструмент полірується що не тільки робить його зовнішнє більш приємним, але і полегшує його чистку в подальшому.
Рукояті виготовляються з міцного пластику. Зручно лягають в руку і зменшують тиск, який чиниться на долоню в процесі найбільш трудомістких робіт. Спеціальні виступи біля основи головки перешкоджають випадковому зіткненню з неізольованою частиною щипців.

Тип
Пассатижи
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели