Есть в наличии (1-2 дня)
69 грн.
Наличные:
69 грн
Безнал:
83 грн
72 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0109 - Плоскогубцы

Плоскогубцы универсальные HT-0108 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Общая длина инструмента – 200 мм. Вес – 417 грамма.
Плоскогубцы являются разновидностью шарнирно-губцевого инструмента, применяемого мастерами работающими в электромонтажной и слесарно-монтажной сферах. Применяются для сгибания или выгибания листового прокатного металла, для захвата и манипулирования небольших
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0109 - Плоскогубці

Плоскогубці універсальні HT-0108 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 200 мм. Вага - 417 грами.
Плоскогубці є різновидом шарнірно-губцевий інструменту, застосовуваного майстрами, які працюють в електромонтажної і слюсарно-монтажної сферах. Застосовуються для згинання або вигинання листового прокатного металу, для захоплення і маніпулювання невеликих металевих деталей, перекушування дроту середньої твердості. Складаються плоскогубці з двох металевих половин (рукоять з одною губкою на кожній) з'єднаних один з одним за допомогою шарнірного механізму. На робочій поверхні губок розміщена плоска ділянка для затиску і утримування з нанесеними поверх насічками для більш потужного захоплення і перешкоди прослизанню. Високоміцні ріжучі кромки забезпечать якісне різання матеріалу. Округлий отвір з насічками побільше призначений для утримання предметів, які мають кругле або овальне січення (дроти, трубки, шнури і т.п.).
Пасатижі виготовлені з надійної інструментальної сталі з показником міцності 45-55 HRC за шкалою Роквелла. Дуже добре справляються з високими навантаженнями, стійкі до відколів і механічних пошкоджень. На кінцевому етапі поверхню щипців поліруєть за технологією «Polished».
Рукояті зроблені з якісного пластику. Знижують тиск, який чиниться на руку і збільшують зчеплення з рукояттю. Спеціальні виступи перешкоджають безпідставного зіткненню відкритої частини руки з неізольованими ділянками інструменту.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели