Заканчивается
1029 грн.
Наличные:
1029 грн
Безнал:
1287 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL BX-0518- Ящик для инструмента с металлическими замками

Металлический ящик INTERTOOL BX-0518 предназначен для упорядоченного хранения и транспортировки разных типов инструментов. Данный ящик будет незаменимым помощником в гараже, в мастерской или на СТО, где необходимо систематизировано хранить инструменты, так как они в любой момент могут понадобиться.
Ящик состоит из 5-ти отделений, которые расположены на 3-х уровнях.
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL BX-0518- Ящик для інструмента з металевими замками

Металевий ящик INTERTOOL BX-0518 призначений для впорядкованого зберігання і транспортування різних типів інструментів. Даний ящик буде незамінним помічником в гаражі, в майстерні або на СТО, де необхідно систематизовано зберігати інструменти, так як вони в будь-який момент можуть знадобитися.
Ящик складається з 5-ти відділень, які розташовані на 3-х рівнях. Конструкція ящика оснащена шарнірами, за допомогою яких, після відкриття користувач отримує хороший огляд вмісту всіх відділень і вільний доступ до них. Розташування відділень на рызних рывнях допомагає розподілити інструменти за ступенем необхідності, а також за розміром. Нижнє відділення найбільше і дозволяє зберігати в ньому інструменти великого розміру, такі як молотки, ножівки, електроінструмент та інші. Висувні відділення будуть зручні для зберігання інструментів поменше, таких як викрутки, плоскогубці, рулетки, різні змінні насадки і багато іншого.
Корпус ящика виготовлений з металу і пластика, завдяки чому він стійкий до ударів і механічних пошкоджень. Дві великі рукоятки забезпечують зручність при перенесенні ящика. Шарнірні механізми працюють м'яко і плавно, завдяки чому складати / розкладати ящик не складає труднощів.

Тип
Ящик
Материал
металл
Длина
454 (мм)
Ширина
210 (мм)
Высота
230 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Ящик»
Показать все модели