Есть в наличии (1-2 дня)
108 грн.
Наличные:
108 грн
Безнал:
130 грн
112 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul AEEC1011- Ключ шарнирный 8х10мм

Торцевой шарнирный ключ Toptul AEEC0810 является слесарно-монтажным инструментом, который предназначен для монтажа/демонтажа крепежных соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ широко применяется в сфере автомобильного ремонта, а также мастерских по работе с различной техникой и оборудованием.
Конструкция ключа состоит из стержня на обоих концах расположены подвижны головки с шарнирами.
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul AEEC1011- Ключ шарнірний 10х11мм

Торцевий шарнірний ключ Toptul AEEC0810 є слюсарно-монтажним інструментом, який призначений для монтажу / демонтажу кріпильних з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ широко застосовується в сфері автомобільного ремонту, а також майстерень по роботі з різною технікою і обладнанням.
Конструкція ключа складається з стержня на обох кінцях розташовані рухливі головки з шарнірами. Завдяки наявності шарнірів головки ключа мають кут нахилу до 180 градусів, що дозволяє працювати під кутом і у важкодоступних місцях.
Дванадцятигранна форма головок є універсальною і дає можливість працювати як з 6-ти, так і з 12-ти гранями кріпильними елементами. Головка з таким профілем швидше надягається на 6-гранне кріплення, що зручно, коли робота виконується на дотик.
Даний ключ стане найбільш актуальним при закручуванні / відкручування різьбових з'єднань в місцях з обмеженим простором, куди не помістяться стандартна тріскачка з торцевою голівкою.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка забезпечує ключу тривалий термін експлуатації, високу твердість, стійкість до навантажень і деформації. Хромоване поліроване покриття захищає від корозії.
Довжина ключа складає 200 мм.

Тип
Торцевой ключ
Форма
Шарнирные, I-образные
Размер
11, 10 (мм)
Профиль
12 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели