Есть в наличии
365 грн.
Наличные:
365 грн
Безнал:
438 грн
379 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul AEAQ2214- Ключ баллонный Toptul крестовой, 1/2" усиленный

Балонный крестообразный складной клююч Toptul AEAQ2214 является инструментом, который сочетает в себе компактность, прочность, функциональность и высокое качество. Данный инструмент применяется для работы с монтажа/демонтажа колесных гаек автомобиля в процессе экстренной замены колеса в полевых условиях, плановой смены шин или контроля уровня затяжки колесных креплений.
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul AEAQ2214- Ключ балонний Toptul хрестовий, 1/2" посилений

Балонний хрестоподібний складаний клююч Toptul AEAQ2214 є інструментом, який поєднує в собі компактність, міцність, функціональність і високу якість. Даний інструмент застосовується для роботи з монтажу / демонтажу колісних гайок автомобіля в процесі екстреної заміни колеса в польових умовах, планової зміни шин або контролю рівня затяжки колісних кріплень.
Відмітна особливість ключа складається в його складаний конструкції, яка при збереженні всіх характеристик міцності робить інструмент компактним і зручним для зберігання в багажнику, гаражі або ящику з інструментами. Для того щоб скласти ключ необхідно відсунути заглушки біля основи і притиснути два кінця ключа до основного стрижня.
У розкладеному стані ключ має хрестоподібну форму, з чотирма знімними шестигранними головками. Головки мають стандартні розміри, які підходять для більшості легкових автомобілів.
Серед розмаїття балонних ключів хрестової тип є одним з найбільш поширених, так як він має міцну конструкцію, зручний для надійного захоплення руками, а також не шкодить кріплення, так як підтягує його по осі.
Матеріалом для виготовлення ключа послужила хром-ванадієва сталь, яка забезпечує інструменту високу міцність, твердість і стійкість до деформації. Хромоване дзеркальне покриття виконує функцію захисту від корозії, а також надає приємний зовнішній вигляд.

Тип
Балонный ключ
Форма
Крестообразные
Размер
21, 19, 17, 22 (мм)
Особенности конструкции
складные
Профиль
6 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели