Вороток Toptul CTFB2135


Есть в наличии (1-2 дня)
259 грн.
Наличные:
259 грн
Безнал:
311 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul CTFB2135 - Свечной, магнитный ключ-вороток

Т-образный торцевой магнитный свечной ключ CTFB2135 от TOPTUL. Длина инструмента – 350 мм. Размер головки – 21 мм. Материал – легированная сталь. Рукоять – полимер.
Вороток – разновидность ручного ключа, активно применяемая сотрудниками станций технического обслуживания, при ремонте авто (демонтаж колёс, свечей, узлов и прочих крепежей). Ключи такого типа значительно удобней обычных.
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul CTFB2135 - Свічковий, магнітний ключ-вороток

Т-образний торцевої магнітний ключ свічки CTFB2135 від TOPTUL. Довжина інструмента - 350 мм. Розмір головки - 21 мм. Матеріал - легована сталь. Рукоять - полімер.
Вороток - різновид ручного ключа, активно застосовуємий співробітниками станцій технічного обслуговування, при ремонті авто (демонтаж коліс, свічок, вузлів та інших кріплень). Ключі такого типу значно зручніше звичайних. Здатні справлятися з досить важкими завданнями і працювати в місцях з важкою доступністю.
Однією з найбільш незамінних різновидів інструменту є ключ свічковий. Використовується він для зняття поламаних свічок запалювання з подальшою установкою нових. Т-подібна конструкція максимально зручна для проведення такого роду робіт. Довгий стрижень дозволяє проводити операції на значній відстані.
Безсумнівна перевага даної моделі полягає в магнітному тримачі, який дає можливість з великою зручністю встановити свічки всередині інструменту.
Ключ виготовляється з міцної, стійкою до відколів і корозії легованої сталі, що значно збільшує термін служби інструменту.
Незважаючи на те що все-таки в подібних питаннях краще довіритися майстру, процес заміни свічки не вимагає ніяких спеціальних навичок, і в цілому цю операцію може здійснити кожен. Тому представлений інструмент рекомендований до наявності не тільки в автосервісах, але і в гаражі кожного автомобіліста.

Длина
350 (мм)
Рукоять
резиновая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Вороток»
Показать все модели