Нет в наличии
1792 грн.
Наличные:
1792 грн
Безнал:
2151 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 297254 - Фары рабочего света
Это светодиодная фара, являются дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля. При установке таких фар Вы обеспечиваете себе безопасность движения на дороге. Яркие светодиоды делают Ваш автомобиль видимым другим участникам движения, подчеркивают индивидуальность, снижают потребление топлива и избавляют от частой замены галогеновых или ксеноновых ламп которые раньше использовались днем. Широкий
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 297254 - Фари робочого світла
Це світлодіодна фара, є додатковою для головної оптики Вашого автомобіля. При установці таких фар Ви забезпечуєте собі безпеку руху на дорозі. Яскраві світлодіоди роблять Ваш автомобіль видимим іншим учасникам руху, підкреслюють індивідуальність, знижують споживання палива і позбавляють від частої заміни галогенних або ксенонових ламп які раніше використовувалися днем. Широкий діапазон робочих напруг від 10 В до 24 В. Фара прямокутної форми висотою 86.5 мм, шириною 405.2 мм і глибиною посадки 78.4 мм.
Джерелом світла є 24 діодів, збільшеної яскравості, які розміщені в дну лінію. Потужність одного діода 3 Вт, що в сумі дає споживану потужність фари в 72 Вт, а сила світлового потоку 5400 Лм. Мале споживання електроенергії практично не збільшує споживання пального. Тип променя - комбінований, із змінним кутом розсіювання.
Корпус, виготовлений з алюмінієвого сплаву, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Клас захисту фари на рівні IP67К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати занурення в воду менше одного метра.
У комплект входить одна фара з монтажним кронштейном.

Вид
фара рабочего света
Напряжение
12
Страна производитель
Тайвань
Корпус
прямоугольный
Луч
комбо
Мощность фары
72
Световой поток
5400
Материал корпуса
металл
Длина
405
Количество светодиодов
24
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели