Есть в наличии (1-2 дня)
464 грн.
Наличные:
464 грн
Безнал:
557 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 291019 - Фары рабочего света
Это светодиодная фара, являются дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля. При установке таких фар Вы обеспечиваете себе безопасность движения на дороге. Яркие светодиоды делают Ваш автомобиль видимым другим участникам движения, подчеркивают индивидуальность, снижают потребление топлива и избавляют от частой замены галогеновых или ксеноновых ламп которые раньше использовались днем. Фара
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 291019 - Фари робочого світла
Це світлодіодна фара, є додатковою для головної оптики Вашого автомобіля. При установці таких фар Ви забезпечуєте собі безпеку руху на дорозі. Яскраві світлодіоди роблять Ваш автомобіль видимим іншим учасникам руху, підкреслюють індивідуальність, знижують споживання палива і позбавляють від частої заміни галогенних або ксенонових ламп які раніше використовувалися днем. Фара прямокутної форми висотою 66 мм, шириною 66 мм і глибиною посадки 65 мм.
Джерелом світла є 4 діодів, збільшеної яскравості, які розміщені в дві лінії. Потужність одного діода 3 Вт, що в сумі дає споживану потужність фари в 12 Вт, а сила світлового потоку 850 Лм. Мале споживання електроенергії практично не збільшує споживання пального. Тип променя - спрямований (spot), з невеликим кутом розсіювання.
Корпус, виготовлений з алюмінієвого сплаву, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Ребра охолодження на задній частині корпусу збільшують ефективну поверхню охолодження на цілих 200%. Клас захисту фари на рівні IP67К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати занурення в воду менше одного метра.
У комплект входить одна фара з монтажним кронштейном.

Вид
фара рабочего света
Луч
направленный
Корпус
квадратный
Материал корпуса
металл
Длина
66 (мм)
Количество светодиодов
4
Мощность фары
12 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Световой поток
850 (Лм)
Страна производитель
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели