Есть в наличии (1-2 дня)
823 грн.
Наличные:
823 грн
Безнал:
988 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 292400 - Фары рабочего света
Это светодиодная фара, являются дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходят её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях и определяет Ваш автомобиль для других участников движения. Послужит как дополнительный дальний свет. Фара прямоугольной формы высотой 82 мм, шириной 140 мм и глубиной посадки 82 мм.
Источником света являются
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 292400 - Фари робочого світла
Це світлодіодна фара, яка є додатковою для головній оптиці Вашого автомобіля, і перевершують її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах і визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху. Послужить як додатковий дальнє світло. Фара прямокутної форми висотою 82 мм, шириною 140 мм і глибиною посадки 82 мм.
Джерелом світла є 8 діодів, збільшеної яскравості, які розміщені в дві лінії. Потужність одного діода 3 Вт, що в сумі дає споживану потужність фари в 24 Вт, а сила світлового потоку 2040 Лм. Мале споживання електроенергії практично не збільшує споживання пального. Світло біле яскраве, з колірною температурою 6000 К, що дає блакитний відтінок. Луч спрямований з кутом розсіювання близько 90 ° С.
Корпус, виготовлений з литого алюмінієвого сплаву, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Клас захисту фари на рівні IP67К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати занурення в воду менше одного метра. Може повноцінно працювати при температурі від -40 ° C до 80 ° C.
У комплект входить одна фара з монтажним кронштейном.

Вид
фара рабочего света
Напряжение
12
Страна производитель
Тайвань
Корпус
прямоугольный
Луч
направленный
Материал корпуса
металл
Длина
140
Количество светодиодов
8
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели