Есть в наличии (1-2 дня)
1428 грн.
Наличные:
1428 грн
Безнал:
1714 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 2936000 - Фары рабочего света
Это светодиодная фара, являются дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходят её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях и определяет Ваш автомобиль для других участников движения. Послужит как дополнительный дальний и рабочий свет. Фара прямоугольной формы высотой 82 мм, шириной 190 мм и глубиной посадки 82 мм.
Источником
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 2936000 - Фари робочого світла
Це світлодіодна фара, є додатковою для головній оптиці Вашого автомобіля, і перевершують її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах і визначає Ваш автомобіль для інших учасників руху. Послужить як додатковий дальній і робочий світло. Фара прямокутної форми висотою 82 мм, шириною 190 мм і глибиною посадки 82 мм.
Джерелом світла є 12 діодів, збільшеної яскравості, які розміщені в дві лінії. Потужність одного діода 3 Вт, що в сумі дає споживану потужність фари в 36 Вт, а сила світлового потоку 3060 Лм. Мале споживання електроенергії практично не збільшує споживання пального. Світло біле яскраве, з колірною температурою 6000 К, що дає блакитний відтінок. Луч комбінований, може бути спрямованим і розсіяним.
Корпус, виготовлений з литого алюмінієвого сплаву, чорного кольору, з міцним сталевим монтажним кронштейном, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Клас захисту фари на рівні IP67К, що означає повне не проникнення пилу і здатність витримувати занурення в воду менше одного метра. Може повноцінно працювати при температурі від -40 ° C до 80 ° C.
У комплект входить одна фара з монтажним кронштейном.

Вид
фара рабочего света
Напряжение
12
Страна производитель
Тайвань
Корпус
прямоугольный
Луч
комбо
Мощность фары
36
Световой поток
3060
Материал корпуса
металл
Длина
190
Количество светодиодов
12
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели