Нет в наличии
2990 грн.
Наличные:
2990 грн
Безнал:
3588 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics CL-580 - Бортовой компьютер

Для УАЗ ПАТРИОТ, СОБОЛЬ, ГАЗель
Напряжение питания 9...16 В
Энергонезависимая память
Средний потребляемый ток:
в рабочем режиме не более 0,35 А
в дежурном режиме не более 0,03 А

Дискретность представления информации (зависит от протокола):
- расход топлива 0,1 литра
- температура 1°С
- обороты вращения двигателя 1...40 об/мин
- напряжение АКБ 0,1 В
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics CL-580 - Бортовий комп'ютер

Для УАЗ ПАТРІОТ, СОБОЛЬ, ГАЗель
Напруга живлення 9... 16 В
Незалежна пам'ять
Середній споживаний струм:
в робочому режимі не більше 0,35 А
в черговому режимі не більше 0,03 А

Дискретність представлення інформації (залежить від протоколу):
- Витрата палива 0,1 літра
- Температура 1 ° С
- Обороти обертання двигуна 1... 40 об / хв
- Напруга АКБ 0,1 В
- Напруга ДУТ 0,01 В
- Швидкість 1 км / год
- Відстань 0,1 км
- Рівень палива в баку 1 літр
- Відстань у режимі " пробіг до чергового техобслуговування " 1000 км

Робоча температура навколишнього повітря -20 ° С... +45 ° С
Температура транспортування та зберігання -40 ° С... +60 ° С
Вхід "Форсунка":
- Форма сигналу прямокутна
- Полярність + / -
Вихід "Управління ближнім світлом":
+12 В з струмом не більше 200 мА
при струмі понад 200 мА прилад вийде з ладу (неправильне підключення, неякісне або нестандартне реле ближнього світла, коротке замикання)
Голосовий синтезатор відсутній

Сумісність
Multitronics CL-580 встановлюється в місце центрального воздуховода на автомобілі Газель-Бізнес, УАЗ-Патріот (приладова панель до і після рестайлінгу).

Автосвет
Автоматичне включення ближнього світла фар при початку руху автомобіля.

Підтримка двох баків
Multitronics CL-580 підключається до двох датчиків рівня палива і працює з ними одночасно - актуально для автомобілів УАЗ-Патріот.

Відображення буксуючих коліс
Функція дозволяє оперативно і без помічників визначити колесо, що буксує в складних дорожніх умовах і підкласти під нього предмети, що дозволяють виїхати з проблемного місця: гілки, дошки, сендтракі; при буксуванні на льоду - пісок, килимки. Також за допомогою функції зручно контролювати тягу на ведучих колесах, не допускаючи їх пробуксовування і закапування автомобіля. При наявності Bosch ABS 8, Bosch ABS 9.

Кольоровий дисплей
Кольоровий TFT дисплей 2.4" роздільною здатністю 320х240 і робочою температурою від -20 градусів. Кольорове оформлення дисплеїв може бути налаштоване користувачем індивідуально (по RGB каналах). Чотири передвстановлені колірні схеми з швидким перемиканням.

Мультидисплей
6 настроюваних дисплеїв х 4 параметри, 4 настроюваних дисплея х 7 параметрів, 3 настроюються дисплея х 9 параметрів, 8 графічних настроюваних дисплеїв х 2 (або 1) параметр, 8 стрілочних настроюваних дисплея х 2 параметри, 7 дисплеїв середніх параметрів х 7 параметрів, 2 дисплея парктроника, 4 гарячих меню х 10 функцій.

32 - розрядний процесор
Потужний 32 - розрядний процесор забезпечує велику точність і швидкість роботи.

Розширена діагностика
До 200 параметрів діагностики ЕБУ для більшості оригінальних протоколів, включаючи паспорт, сервісні записи ЕБУ на рівні діагностичного сканера. Читання даних стоп-кадру (до 40 параметрів) при виникненні помилки в роботі системи, стану контрольних систем автомобіля з оригінального протоколу без перемикання в протокол OBD-2. Діагностика не тільки помилок, але і параметрів АБС, електропакету та інших додаткових систем.

Підключення до 2-х паркувальних радарів
Бортовий комп'ютер дозволяє зробити підключення до 2-х паркувальних радарів Multitronics PT - 4TC одночасно (спереду і ззаду). PU-4TC не підтримується.

Попередження про несправність відразу при її виникненні
При виникненні помилки в ЕБУ автомобіля бортовий комп'ютер миттєво попередить про факт її виникнення і відобразить код помилки. Таким чином водій відразу ж буде знати, чи варто усувати причину помилки негайно або можна продовжити рух.

"Гарячі меню" (швидкий виклик "Улюблених функцій")
"Гарячі меню" дозволяють здійснити швидкий доступ до функцій, розташованим в "Дисплей установок". Користувач може за своїм розсудом налаштувати склад "Гарячих меню" (до 10 функцій кожне) і натисканням всього однієї кнопкою викликати список функцій і налаштувань, що знаходяться в різних місцях "Дисплея установок". Існує чотири незалежних "Гарячих меню" для дисплеїв Параметри, Середні, Таксометр і Парковка.

Журнали поїздок і заправок
Журнали середніх параметрів на 20 поїздок і 20 заправок.

"Зворотний відлік"
На екрані комп'ютера можливе одночасне відображення до двох графіків миттєвих параметрів. За допомогою функції "Зворотній відлік" можна переміщатися за графіками (по осі часу, 259 відліків) і визначати чисельні значення параметрів у "минулому часі", а також порівнювати їх між собою.

"Контроль якості палива"
З високою точністю відстежується зміна витрати палива або тривалості упорскування. При зміні виводиться попередження і числове значення погіршення / поліпшення якості палива (у відсотках до еталону).

"Економетр"
Дозволяє встановлювати значення пробігу на залишку палива в баку і контролювати стиль поїздки (витрата палива). На підставі встановленого пробігу, середньої швидкості і розрахункової витрати палива, економетр вказує час прибуття і відхилення від встановленого пробігу.

"Габарити" / "Газове обладнання"
Бортовий комп'ютер попередить як про невключене ближнє світло при початку поїздки, так і про невимкнені габарити після закінчення поїздки. Можливе використання бортового комп'ютера спільно з газовим обладнанням: максимально точний розрахунок витрати палива з урахуванням окремої поправки для газу.

"Осцилограф"
Бортовий комп'ютер може працювати в якості осцилографа (при підключенні опціонального кабелю "Multitronics ШП-2"): спостереження і аналіз сигналів різних датчиків і ланцюгів а/м безпосередньо на екрані комп'ютера, збереження і перенесення осциллограм на персональний комп'ютер. Порівнявши записаний сигнал з еталонним, ви отримуєте додаткову можливість діагностики вузлів автомобіля в разі складно діагностованих несправностей: знос, заклинювання, замикання, поганий контакт і т.д. За своїми можливостями "Осцилограф" максимально наближений до настільних рішень: є можливість управляти розгорткою, тригером, вимірювати часові інтервали, оцінювати амплітуди сигналів.

Оновлення через інтернет
Бортовий комп'ютер підтримує самостійне оновлення програмного забезпечення за допомогою вбудованого роз'єму mini-USB з можливістю запам'ятовування і перенесення налаштувань в нові версії.

Збереження файлу конфігурації на ПК
Всі налаштування бортового комп'ютера можуть бути збережені у файл на ПК користувача - це дозволяє обмінюватися файлами налаштувань між користувачами. Зробивши всі необхідні калібрування на одному автомобілі (калібрування витрати палива, швидкості, бака), готовий файл конфігурації можна передати іншим користувачам бортових комп'ютерів Multitronics CL-580.

Проста настройка
Більшу частину налаштувань можна редагувати і зберігати за допомогою програми зі звичайного персонального комп'ютера (при підключенні стандартним кабелем mini - USB).

Перенесення статистики поїздок на ПК
Статистика поїздок може бути перенесена на персональний комп'ютер і імпортована в різні програми для подальшого аналізу та ведення статистики за тривалий період часу.

USB
Есть
Звук
Зумер
Подключение парктроника
Да
Подсветка
изменяемая
Съемная панель
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Бортовой компьютер»
Показать все модели