Отвертка с насадками Toptul GAAR0402


Заканчивается
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
185 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAR0402 - трещоточная отвёртка

Отвертка с трещоточным механизмом GAAR0402 от известного тайваньского бренда TOPTUL. Функциональность – 6 позиций. Наименования предметов: трещоточная отвертка битодержатель с посадочным квадратом 7/17"; двухсторонний битодержатель с функциональностью торцевого ключа, посадочный квадрат – 1/4", 5/16"; лезвие двухстороннее с размерами – РН1хSL5, с посадочным квадратом – 1/4"; лезвие двухстороннее с
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAR0402- викрутка-тріскачка

Викрутка з Трещеточний механізмом GAAR0402 від відомого тайванського бренду TOPTUL. Функціональність - 6 позицій. Найменування предметів: Трещеточний викрутка бітотримач з посадковим квадратом 7/17"; двосторонній бітотримач з функціональністю торцевого ключа, посадковий квадрат - 1/4", 5/16"; лезо двостороннє з розмірами - РН1хSL5, з посадковим квадратом - 1/4"; лезо двостороннє з розмірами - РН2хSL6, з посадковим квадратом - 5/16". Довжина лез - 75 мм. Рукоять - пластик + гума.
Бренд TOPTUL був закладений в 1994-му році. На даний момент компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку інструменту для професіоналів. Виробник досяг значних висот завдяки передовому високотехнологічному сучасному виробництву. Наявність власного конструкторського відділу дозволило розширити діапазон інструменту до 2800-ту позицій, і постійно вдосконалювати їх.
Даний інструмент поєднує в собі функціональність відразу двох викруток - трещотного типу і зі змінними двосторонніми лезами. Крім того, що, володіючи цілком стандартними для даного інструменту габаритами, GAAR0402 поєднує в собі функціонал відразу 4-х класичних викруток, всередину рукояті вбудований спеціальний трещіточний механізм, що збільшує швидкість роботи і знижує навантаження на кисть. Змінити наконечник леза можна також легко і швидко, як і змінити сторону бітотримача. У разі якщо бітотримач встановлений всередину рукояті без біт, інструмент можна використовувати в якості воротка викруткового типу.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели, реверсионные
Наконечник
разные
Количество в наборе
7
Длина стержня отвертки
75 (мм)
Количество бит в комплекте
3 (шт.)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Отвертка»
Показать все модели