Набор отверток Toptul GAAE0401


Есть в наличии (1-2 дня)
257 грн.
Наличные:
257 грн
Безнал:
308 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAE0401- набор отверток

Набор классических отверток от всемирно популярного тайваньского бренда TOPTUL. Количество наименований в наборе – 4 шт. Комплектация: 4 отвертки с крестообразным шлицом типа PHILLIPS – РН0х60 мм, РН1х80 мм, РН2х100 мм, РН3х150 мм. Рукояти – двухкомпонентные (пластик + накладки из резины).
Бренд TOPTUL был заложен в 1994-м году. На данный момент компания занимает лидирующие позиции на мировом рынке
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAE0401- набір викруток

Набір класичних викруток від всесвітньо популярного тайванського бренду TOPTUL. Кількість найменувань в наборі - 4 шт. Комплектація: 4 викрутки з хрестоподібним шліцом типу PHILLIPS - РН0х60 мм, РН1х80 мм, РН2х100 мм, РН3х150 мм. Рукояті - двокомпонентні (пластик + накладки з гуми).
Бренд TOPTUL був закладений в 1994-му році. На даний момент компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку інструменту для професіоналів. Виробник досяг значних висот завдяки передовому високотехнологічному сучасному виробництву. Наявність власного конструкторського відділу дозволило розширити діапазон інструменту до 2800-ту позицій, і постійно вдосконалювати їх.
Класичні викрутка - це саме той різновид інструменту, представлення якого буде зайвим. Кожен так чи інакше стикався з ними і прекрасно знає, як пристрій, так і специфіку роботи. Незважаючи на це, при виборі інструменту не всі звертають увагу на якість виконання, і, якщо справа складається в придбанні цілого набору - комплектацію. Даний комплект складається з шести інструментів, що включають в себе найбільш популярні розміри плоского і хрестоподібного шліців. Леза виготовлені з міцної сталі з нанесеним поверх захисним покриттям, воронінням наконечниками. Рукояті має зручний хват, міцний пластик збільшує міцність інструменту, накладки з гуми значно підвищують керованість.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
150, 100, 80, 60 (мм)
Количество отверток в наборе
4 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Отвертка»
Показать все модели