Отвертка ударная Toptul GAAE0305


Заканчивается
255 грн.
Наличные:
255 грн
Безнал:
306 грн
265 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAE0305- набор ударных отверток с шестигранником 6 ед.

Набор классических отверток от всемирно популярного тайваньского бренда TOPTUL. Количество наименований в наборе – 3 шт. Комплектация: отвертка с плоским шлицом типа SLOTTED – SL5,5x400 мм; 2 отвертки с крестообразным шлицом типа PHILLIPS – PH1x250 мм, PH2x250 мм. Рукояти – двухкомпонентные (пластик + накладки из резины).
Бренд TOPTUL был заложен в 1994-м году. На данный
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAE0305- набір ударних викруток з шестигранником 6 од.

Набір класичних викруток від всесвітньо популярного тайванського бренду TOPTUL. Кількість найменувань в наборі - 3 шт. Комплектація: викрутка з плоским шліцом типу SLOTTED - SL5,5x400 мм; 2 викрутки з хрестоподібним шліцом типу PHILLIPS - PH1x250 мм, PH2x250 мм. Рукояті - двокомпонентні (пластик + накладки з гуми).
Бренд TOPTUL був закладений в 1994-му році. На даний момент компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку інструменту для професіоналів. Виробник досяг значних висот завдяки передовому високотехнологічному сучасному виробництву. Наявність власного конструкторського відділу дозволило розширити діапазон інструменту до 2800-ту позицій, і постійно вдосконалювати їх.
Класичні викрутка - це саме той різновид інструменту, представлення якого буде зайвим. Кожен так чи інакше стикався з ними і прекрасно знає, як пристрій, так і специфіку роботи. Незважаючи на це, при виборі інструменту не всі звертають увагу на якість виконання, і, якщо справа складається в придбанні цілого набору - комплектацію. Даний комплект складається з шести інструментів, що включають в себе найбільш популярні розміри плоского і хрестоподібного шліців. Леза виготовлені з міцної сталі з нанесеним поверх захисним покриттям, воронінням наконечниками. Рукояті має зручний хват, міцний пластик збільшує міцність інструменту, накладки з гуми значно підвищують керованість.

Тип
Отвертка ударная, Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
400, 250 (мм)
Количество отверток в наборе
3 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Отвертка»
Показать все модели