Гаечный ключ Toptul GAAM0706


Есть в наличии (1-2 дня)
628 грн.
Наличные:
628 грн
Безнал:
754 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAM0706- Набор ключей комбинированных супердлин. 7 шт. 10-19

Профессиональный набор Toptul GAAA0804 состоит из 7-ми удлиненных комбинированных ключей для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Удлиненная форма ключей дает возможность достать крепеж, расположенный далеко внутри механизмов, а также длину ключей можно использовать в качестве рычага.
Конструкция каждого ключа включает две
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAM0706- набір ключів комбінованих супердлінние. 7 шт. 10-19

Професійний набір Toptul GAAA0804 складається з 8-ми комбінованих ключів для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Подовжена форма ключів дає можливість дістати кріплення, розташований далеко всередині механізмів, а також довжину ключів можна використовувати в якості важеля.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцеподібну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Головки ключів розгорнуті під кутом 15 градусів, що робить інструменти більш маневреними при роботі в обмеженому просторі.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
7
Размер
10, 19, 17, 14, 13, 12, 11

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели