Гаечный ключ Toptul GAAC1401


Заканчивается
760 грн.
Наличные:
760 грн
Безнал:
912 грн
Приватбанк:
792 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAC1401- набор ключей комбинированных на холдере 14 шт.

Набор комбинированных ключей Toptul GAAC1401 состоит из 14-ти инструментов которые, применяются для монтажа/демонтажа резьбовых соединений разной сложности. Данные ключи простые, прочные и функциональные, благодаря этому они повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО.
Конструкция ключей включает
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAC1401- набір ключів комбінованих на холдері 14 шт.

Набір комбінованих ключів Toptul GAAC1401 складається з 14-ти інструментів які, застосовуються для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань різної складності. Дані ключі прості, міцні і функціональні, завдяки цьому вони повсюдно використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО.
Конструкція ключів включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, накидна головка розгорнута до осі під кутом 15°. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами профіль накидною головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване сатинове покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в пластиковому утримувачі, який дозволяє організовано зберігати ключі.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
14
Размер
6, 24, 19, 17, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели