Есть в наличии (1-2 дня)
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 32D100 - Плоскогубцы

Пассатижи комбинированные 32D100 от известного европейского производителя TOPEX. Страна происхождения – Польша. Общая длина инструмента (L) – 200 мм.
Пассатижи, как и их старший брат – плоскогубцы, являются одной из разновидностей ручного слесарного инструмента, осуществляющего надёжную фиксацию и удерживание объекта, с проведением последующих работ над ним. Также с их помощью можно перекусывать проволоку,
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 32D100 - Плоскогубці

Пасатижі комбіновані 32D100 від відомого європейського виробника TOPEX. Країна походження - Польща. Загальна довжина інструменту (L) - 200 мм.
Пасатижі, як і їх старший брат - плоскогубці, є однією з різновидів ручного слюсарного інструменту, який здійснює надійну фіксацію і утримання об'єкта, з проведенням наступних робіт над ним. Також з їх допомогою можна перекушувати дріт, зачищати ізоляцію з проводів, демонтувати різьбові кріплення. В незалежності від виробника, форма інструменту зазвичай одна і та ж. Робочою частиною інструменту є простір усередині губок. Плоска поверхня з насічками відмінно підходить для захоплення предметів, що мають плоский профіль, для більш об'ємних предметів використовується округле заглиблення з великими насічками. Самі зубці забезпечують надійний хват, значно збільшуючи зчеплення губок з деталлю. Ріжучі кромки добре справляються з металевими прутами, дротом і проводами невеликого діаметру.
Виготовляється 32D100 із загартованої сталі CS, що містить вуглець і володіє значними антикорозійними властивостями. Щоб надати ріжучим крайкам більшої міцності і довговічності, їх піддають індукційному гартуванню струмами високої частоти.
Ергономічний двокомпонентні рукоятки відмінно лежать в руці, не прослизають під час роботи за рахунок антиковзаючих накладок. Виступи у головки інструменту перешкоджають зіткненню руки з робочою частина інструменту, тим самим захищаючи оператора від можливих травм.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Пассатижи»
Показать все модели