Нет в наличии
95 грн.
Наличные:
95 грн
Безнал:
114 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 32D103 - Плоскогубцы удлиненные

Длинногубцы изогнутые 32D103 от известного европейского производителя TOPEX. Страна происхождения – Польша. Общая длина (L) – 160 мм.
Длинногубцы являются одной из разновидностей классических плоскогубцев, которые в свою очередь являются разновидностью ручного слесарного инструмента. Основная сфера применения – захват детали с последующим её удержанием, разделение проволоки, металлических
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 32D103 - Плоскогубці подовжені

Длінногубци вигнуті 32D103 від відомого європейського виробника TOPEX. Країна походження - Польща. Загальна довжина (L) - 160 мм.
Длінногубци є однією з різновидів класичних плоскогубців, які в свою чергу є різновидом ручного слюсарного інструменту. Основна сфера застосування - захоплення деталі з наступним її утриманням, поділ дроту, металевих прутків, зняття ізоляції з проводів. Складаються з двох рукоятей, закріплених між собою на шарнірної основі. Внутрішня поверхня губок є основною робочою поверхнею, і розділена на три ділянки. Площина на носику інструменту забезпечена насічками. Використовується для захоплення невеликих деталей, що мають плоский профіль або довгасту форму (клеми, листовий метал, дроти, невеликі шланги і т.п.). Ділянка з насічками побільше використовується так само, але утримує деталь більш надійно. Ріжучі кромки здатні перекусити дріт, гвоздики, дроти невеликого діаметру.
Длінногубци виконую ряд завдань недоступних звичайним плоскогубцям і пасатижам. Завдяки подовженій формі губок, інструмент здатний працювати у віддалених і важкодоступних місцях. У даній моделі губки мають вигнуту форму, що дає можливість працювати в місцях з утрудненим доступом, де не впораються навіть длінногубци. Особливо актуальні для роботи в підкапотному просторі при ремонті автомобілів на станціях технічного обслуговування, в автосервісах, автомайстеренях.
Виготовляється 32D103 з міцної інструментальної сталі CS. У сплаві підвищений вміст вуглецю. Він володіє значною твердістю і стійкістю до згубного впливу вологи (корозії). Ріжучі кромки інструменту піддаються індукційному гартуванню, завдяки чому здатні різати досить міцний дріт і служать значно довше.
Рукояті виготовляються з двокомпонентного матеріалу з антиковзаючим накладками. Ергономічні, добре лежать в руці. Спеціальні виступи перешкоджають безпідставного зіткненню руки оператора з головкою інструменту.

Тип
Пассатижи
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Пассатижи»
Показать все модели