Заканчивается
112 грн.
Наличные:
112 грн
Безнал:
134 грн
118 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 32D122 - Плоскогубцы

Комбинированные пассатижи 32D122 от популярного европейского бренда TOPEX. Общая длина инструмента (L) – 160 мм.
При проведении фактически любых работ в мастерской, не обойтись без такого инсургента как пассатижи. На ряду с молотком и отвёрткой, пассатижи являются наиболее востребованной разновидностью ручного слесарного инструмента. Используются электромонтёрами, телемастерами, плотниками, строителями,
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 32D122 - Плоскогубці

Комбіновані пасатижі 32D122 від популярного європейського бренду TOPEX. Загальна довжина інструменту (L) - 160 мм.
При проведенні фактично будь-яких робіт в майстерні, не обійтися без такого інсургентів як пасатижі. На ряду з молотком і викруткою, пасатижі є найбільш затребуваним різновидом ручного слюсарного інструменту. Використовуються електромонтерами, телемайстрами, теслями, будівельниками, сантехниками, зварниками і навіть швачками. Прилад необхідні до наявності не тільки в майстерні, але і вдома, так як є маса побутових завдань, яких домашньому майстру не виконати без пассатижів. Зовні і конструктивно пасатижі не особливо відрізняються від моделі до моделі. Але варто зазначити що комбінований тип інструменту володіє найбільш необхідним функціоналом.
Робоча поверхня розміщена на внутрішній стороні губок. Плоский ділянка використовується для захоплення і утримання деталі, згинання прокатного листового металу та інших невеликих предметів. Округле заглиблення більше підходить для роботи з об'ємними деталями, завдяки більшій площі дотику і масивним зубам, предмети утримуються більш надійно і краще розподіляється додаєме зусилля. Ріжучі кромки здатні перекушувати дріт та інші металеві прутки невеликого діаметру. Відмінно знімають ізоляційний шар з проводів. Розтискна пружина автоматично розкриває губки, звільняючи затискають або перекушувати предмет, що значно спрощує роботу і дозволяє проводити маніпуляції однією рукою.
Зроблені 32D122 з міцної інструментальної сталі CS. Сплав володіє достатню твердість, стійкостю до корозії. Надійний і довговічний. Рукояті виготовляються з двокомпонентного полімерного матеріалу. Ергономічна форма дозволяє з більшим комфортом проводити всі операції, а антиковзаюче покриття збільшує зчеплення з долонею оператора, не даючи інструменту прослизати.

Тип
Пассатижи
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Пассатижи»
Показать все модели