Гаечный ключ Toptul GBAA1604


Есть в наличии (1-2 дня)
2028 грн.
Наличные:
2028 грн
Безнал:
2434 грн
Приватбанк:
2105 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GBAA1604- набор ключей комбинированных дюймовых 16 шт.

Профессиональный набор Toptul GBAA1604 состоит из 16-ти комбинированных ключей для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключи имеют дюймовые размеры, благодаря чему хорошо подходят для ремонта и обслуживания американской техники.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GBAA1604-набір ключів комбінованих дюймових 16 шт.

Професійний набір Toptul GBAA1604 складається з 16-ти комбінованих ключів для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключі мають дюймові розміри, завдяки чому добре підходять для ремонту і обслуговування американської техніки.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцеподібну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надягається на 6-гранне кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Головки ключів розгорнуті під кутом 15 градусів, що робить інструменти більш маневреними при роботі в обмеженому просторі.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.
Розміри: 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8", 15/16", 1", 1-1/16", 1-1/8", 1-1/4"

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
16
Особенность исполнения
дюймовый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели