Заканчивается
290 грн.
Наличные:
290 грн
Безнал:
348 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 32D511 - Плоскогубцы

Комбинированные диэлектрические пассатижи 32D511 от известного европейского производителя TOPEX. Страна происхождения бренда – Польша. Общая длина инструмента (L) – 180 мм.
Пассатижи – незаменимый ручной слесарный инструмент, используемый для захвата и удержания различных деталей, нарезания проволоки и проводов, при проведении слесарномонтажных и электромонтажных работ. Применяется массой мастеров, но
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 32D511 - Плоскогубці

Комбіновані діелектричні пасатижі 32D511 від відомого європейського виробника TOPEX. Країна походження бренду - Польща. Загальна довжина інструменту (L) - 180 мм.
Пасатижі - незамінний ручної слюсарний інструмент, який використовується для захоплення і утримання різних деталей, нарізування дроту і проводів, при проведенні слюсарномонтажних і електромонтажних робіт. Застосовується масою майстрів, але також необхідні до наявності в будь-якому будинку. Конструкція дуже проста і практично не відрізняється від моделі до моделі. Дві рукояті, закріплені між собою за допомогою шарнірного механізму, що формують губки. На внутрішній частині зіву розташовується робочий простір інструменту, і виконує три різних типи завдань. Плоский ділянку на кінці кубок використовується для захоплення різних плоский і подовжених деталей. Завдяки нанесеним на поверхню насічках, деталь не прослизає і надійно фіксується всередині. Округле заглиблення також застосовується для захоплення і утримування деталей, але на відміну від попередньої поверхні краще підходить для більш об'ємних предметів. Завдяки більшій площі дотику і все тим же зубцям, надійно фіксує об'єкт всередині, не даючи йому прослизати, рівномірно розподіляє навантаження, не деформуючи його. Ріжучі кромки справляються з перекушуванням проводів, дроту, цвяхів і інших предметів з м'якших матеріалів. Не рідко використовуються для зачистки ізоляційного шару з дротів. Довгі рукояті створюють значний ефект важеля, що дозволяє витрачати менше зусиль при проведенні тих чи інших операцій. Ріжучі кромки піддаються індукційному гартуванню, що робить більш їх міцними і надійними.
Дана модель відноситься до діелектричної різновиди інструменту. Завдяки ручкам, виготовленим з однокомпонентного матеріалу, що володіє ізоляційними властивостями, дана модель здатна працювати в мережах, які перебувають під високою напругою. Виступи у головки пассатижей захищають оператора від випадкового контакту з неізольованими ділянками інструменту.
Самі ж 32D511 виготовлені з інструментальної сталі з високим показником міцності. Матеріал забезпечує надійність і довговічність інструменту.
Представлена ​​модель сертифікована для використання в мережах з максимальним показником напруги до 1000V.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Пассатижи»
Показать все модели