Нет в наличии
574 грн.
Наличные:
574 грн
Безнал:
689 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY AG010098 - Ключ балонный

Складной балонный ключ Jonnesway AG010098 является инструментом для монтажа/демонтажа колесных гаек легкового автомобиля. Данный ключ имеет огромную область применения, так как каждый автомобиль должен быть оснащен инструментом такого типа. При помощи баллонного ключа осуществляется монтаж запаски, сезонная смена шин, а также контроль и подтягивание колесных крепежей до необходимого уровня.
Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY AG010098 - Ключ балонний

Складаний балонний ключ Jonnesway AG010098 є інструментом для монтажу / демонтажу колісних гайок легкового автомобіля. Даний ключ має величезну сферу застосування, так як кожен автомобіль повинен бути оснащений інструментом такого типу. За допомогою балонного ключа здійснюється монтаж запаски, сезонна зміна шин, а також контроль і підтягування колісних кріплень до необхідного рівня.
Даний балонний ключ має хрестоподібну форму. На трьох сторонах ключа розташовані незнімні шестигранні головки зі стандартними розмірами, які використовуються в більшості колісних гайок легкових автомобілів. Четверта сторона ключа оснащена вільним квадратом 1/2 ", який дозволяє приєднувати торцеві головки інших розмірів, якщо на ключі не знайшлося підходящої.
Відмінною особливістю даного ключа є складна конструкція, яка робить його більш компактним і при цьому зберігає всі характеристики міцності, властиві стандартним хрестовим ключам. Щоб скласти / розкласти ключ необхідно натиснути на кнопку в центрі.
Інструмент виготовлений з якісної хром-ванадієвої сталі, яка забезпечує високу твердість, міцність, стійкість до навантажень і деформації. Хромоване покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень.
Довжина інструмента 350 мм.

Тип
Балонный ключ
Категория
Ключ
Форма
Крестообразные
Размер
19, 17, 21
Особенности конструкции
складные
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1/2 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели