Вороток INTERTOOL ET-1024


Заканчивается
329 грн.
Наличные:
329 грн
Безнал:
395 грн
337 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool ET-1024 - вороток

Вороток ET-1024 от популярного отечественного производителя INTERTOOL. Длина изделия – 450 мм. Размер присоединительного квадрата – 3/4". Материал – хромованадиевая сталь. Вес - 1260 грамм.
Вороток – разновидность ручного инструмента, предназначенная для работы с различными крепежными соединениями. Наиболее широкое распространение получила среди сотрудников станций технического обслуживания автомобилей,
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool ET-1024 - вороток

Вороток ET-1024 від популярного вітчизняного виробника INTERTOOL. Довжина виробу - 450 мм. Розмір приєднувального квадрата - 3/4". Матеріал - хромованадіева сталь. Вага - 1260 грам.
Вороток - різновид ручного інструменту, призначена для роботи з різними кріпильними з'єднаннями. Найбільш широкого поширення набув серед співробітників станцій технічного обслуговування автомобілів, автомайстерень і автосервісів. Використовується для демонтажу коліс, різних кріпильних з'єднання в підкапотному просторі і т.п.
Існує кілька підтипів, які розрізняються конструкцією і перевагою застосування для тих чи інших ситуацій. Особлива зручність даного різновиду інструменту полягає в змінних насадки (торцевих голівках), які приєднуються на посадковий квадрат виробу, завдяки чому один вороток здатний працювати з масою розмірів і типів шліців.
Представлена модель відноситься до Т-образному типу. Інструмент має плаваючу головку. Зафіксувати її можна в будь-якому місці щодо стрижня. Завдяки чому можна регулювати ефект важеля, і відповідно збільшувати або зменшувати кількість прикладених зусиль. Зручний до роботи з деталями, що перебувають у важкодоступних місцях.
Проста, але ефективна конструкція дає можливість проводити ремонтні роботи не тільки професіоналам, але і домашнім майстрам.

Тип
С плавающей головкой
Присоединительный квадрат
3/4
Длина
450 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Вороток»
Показать все модели