Вороток INTERTOOL ET-1032


Заканчивается
189 грн.
Наличные:
189 грн
Безнал:
227 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool ET-1032 - вороток

Вороток ET-1032 от популярного отечественного производителя INTERTOOL. Длина изделия – 270 мм. Размер присоединительного квадрата – 1/2". Материал – хромованадиевая сталь. Вес - 530 грамм.
Вороток – разновидность ручного инструмента, предназначенная для работы с различными крепежными соединениями. Наиболее широкое распространение получила среди сотрудников станций технического обслуживания автомобилей,
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool ET-1032 - вороток

Вороток ET-1032 від популярного вітчизняного виробника INTERTOOL. Довжина виробу - 270 мм. Розмір приєднувального квадрата - 1/2". Матеріал - хромованадіева сталь. Вага - 530 грам.
Вороток - різновид ручного інструменту, призначена для роботи з різними кріпильними з'єднаннями. Найбільш широкого поширення набув серед співробітників станцій технічного обслуговування автомобілів, автомайстерень і автосервісів. Використовується для демонтажу коліс, різних кріпильних з'єднання в підкапотному просторі і т.п.
Існує кілька підтипів, які розрізняються конструкцією і перевагою застосування для тих чи інших ситуацій. Особлива зручність даного різновиду інструменту полягає в змінних насадки (торцевих голівках), які приєднуються на посадковий квадрат виробу, завдяки чому один вороток здатний працювати з масою розмірів і типів шліців.
Представлена модель відноситься до типу шарнірних. Сам шарнір розташовується на кінці стержня. Основна особливість даного інструменту полягає в можливості повороту ключа на всі 360°. Вороток зручно застосовувати до осей, які розташовані перпендикулярно, так і в цілому він незамінний для роботи у важкодоступних місцях.
Проста, але ефективна конструкція дає можливість проводити ремонтні роботи не тільки професіоналам, але і домашнім майстрам.

Тип
Шарнирные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
270 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Вороток»
Показать все модели