Гаечный ключ TOPEX 35D353


Заканчивается
501 грн.
Наличные:
501 грн
Безнал:
601 грн
Приватбанк:
535 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 35D353 - Набор ключей комбинированных

TOPEX 35D353 - это набор комбинированных рожково-навидных ключей, в состав которого входит 12 инструментов. Данный набор принадлежит к полу-профессиональному типу инструментов и предназначен для любительского и домашнего использования.
Инструменты изготовлены из прочной инструментальной стали, что обеспечивает их долговечность, стойкость к износу и деформации.
Набор поставляется с
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 35D353 - Набір ключів комбінованих

TOPEX 35D353 - це набір комбінованих рожково-навідних ключів, до складу якого входить 12 інструментів. Даний набір належить до напів-професійного типу інструментів і призначений для любительського і домашнього використання.
Інструменти виготовлені з міцної інструментальної сталі, що забезпечує їх довговічність, стійкість до зношування і деформації.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.
Рожково-накидний ключ є одним з найбільш необхідних інструментів, як в автомайстерні, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя має бути кілька таких ключів різних розмірів. Даний інструмент безпосередньо призначений для розкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль.
Конструкція ключів включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
12
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22
Бренд
TOPEX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели