Есть в наличии (1-2 дня)
77 грн.
Наличные:
77 грн
Безнал:
92 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool HT-1640 - ключ торцовый

Гаечный ключ Intertool HT-1640 принадлежит к типу торцевых ключей и предназначен для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний шестигранный профиль, такими как болты и гайки.
Сфера применения торцевого ключа очень широка, он востребован начиная с автомобильного ремонта и заканчивая укладкой рельс. Торцевой ключ особенно актуален при установке и снятии автомобильных колес, так как позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool HT-1640 - ключ торцевий

Гайковий ключ Intertool HT-1640 належить до типу торцевих ключів і призначений для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль, такими як болти і гайки.
Сфера застосування торцевого ключа дуже широка, він затребуваний починаючи з автомобільного ремонту і закінчуючи укладанням рейок. Торцевої ключ особливо актуальний при установці і знятті автомобільних коліс, так як дозволяє працювати з кріпленнями в поглибленнях.
Конструкція даного ключа Y-подібна з шестигранними отворами на торцях. Клю має три головки з різними розмірами, що робить його універсальним в роботі. Перевага даного ключа перед торцевою голівкою полягає в тому, що ключ дозволяє працювати в обмеженому просторі і діставати кріпильні елементи, не використовуючи подовжувачі.
Головки ключа з шестигранним профілем забезпечують велику площу контакту з нарізним елементом, завдяки чому, навантаження рівномірно розподіляється по поверхні контакту і знижується ризик пошкодити кріплення при великому зусиллі.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до пошкоджень, деформації, а також зносу. Хромове матове покриття захищає ключ від появи корозії.

Тип
Торцевой ключ
Форма
Y-образные
Размер
19, 17, 13 (мм)
Профиль
6 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели