Нет в наличии
799 грн.
Наличные:
799 грн
Безнал:
959 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool XT-0003 - ключ балонный

Если вам необходимо установить или демонтировать колеса вашего легкового автомобиля, а обычный крестовой ключ с этой задачей не справился, воспользуйтесь баллонным роторным ключом INTERTOOL ХТ-0003. С его помощью Вы просто и без лишних усилий открутите «прикипевшую» гайку либо болт на колесе.
Ключ изготовлен из прочного стального сплава и имеет высокий порог прочности. Хромированный корпус обеспечит
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool XT-0003 - ключ балонний

Якщо вам необхідно встановити або демонтувати колеса вашого легкового автомобіля, а звичайний хрестовий ключ з цим завданням не впорався, скористайтеся балонним роторним ключем INTERTOOL ХТ- 0003. З його допомогою Ви просто і без зайвих зусиль відкрутите «прикипілу» гайку або болт на колесі.
Ключ виготовлений з міцного сталевого сплаву і має високий поріг міцності. Хромований корпус забезпечить відсутність корозії і збільшить термін служби ключа. Повністю розбірна механічна частина дозволить здійснити якісну періодичне змащення деталей ключа.
Посилення крутильного моменту досягається за рахунок застосування в конструкції ключа планетарного редуктора. Ключ XT-0003 має передавальне відношення 1:16 (один до шістнадцяти). У даній моделі крутильний момент збільшений до 1000 Нм, завдяки чому значно підвищилася ефективність роботи цим інструментом.
Комплект поставки
Даний ключ поставляється в зручному кейсі з міцної пластмаси. Також важливим є той факт, що в стандартний комплект поставки входять додаткові голівки розмірами 17, 19 і 21 мм. Весь набір в кейсі зручно розташується в багажнику Вашого автомобіля або на полицях гаража.

Тип
Роторный ключ
Размер
21, 19, 17 (мм)
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1/2 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели