Есть в наличии (1-2 дня)
1059 грн.
Наличные:
1059 грн
Безнал:
1271 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool XT-0004 - ключ балонный

Балонный роторный ключ INTERTOOL XT-0004 является инструментом для откручивания сильно затянутых и прикипевших колесных гаек на грузоваках. Данный инструмент необходим в арсенале каждого владельца грузового автомобиля, так как стандартным баллонным ключом выполнить такие манипуляции будет невозможно.
Наличие в конструкции ключа планетарного редуктора позволяет значительно увеличить крутящий момент,
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool XT-0004 - ключ балонний

Балонний роторний ключ INTERTOOL XT-0004 є інструментом для відкручування сильно затягнутих і прикипіла колісних гайок на грузоваках. Даний інструмент необхідний в арсеналі кожного власника вантажного автомобіля, так як стандартним балонним ключем виконати такі маніпуляції буде неможливо.
Наявність в конструкції ключа планетарного редуктора дозволяє значно збільшити крутний момент, прикладаючи при цьому трохи зусиль. Величина передавального відношення даного ключа 1:68, це значить, що за 68 обертів рукоятки головка, приєднана до гайки, зробить один оберт навколо своєї осі.
Ключ виготовлений з цільного металу, що забезпечує жорсткість конструкції, високу міцність, довговічність, стійкість до механічних пошкоджень і навантажень.
Перед початком роботи з інструментом необхідно встановити рукоятку і вибрати торцеву головку відповідного розміру. Щоб зробити роботи з ключем більш ефективної і комфортної він оснащений спеціальною ніжкою, якою впирається в диск, забезпечуючи стабільність.
Основним призначенням даного ключа є саме зрив сильно затиснутих і прикипіла колісних гайок. Для повного відкручування гайки зручніше буде використовувати подовжувач, до якого приєднана рукоятка і торцева головка.
У комплект поставки входить: ключ, подовжувач, рукоять, дві торцеві головки 32 і 33 мм.
Набір поставляється в міцному путіковом кейсі з металевими замками, в якому зручно зберігати і транспортувати інструмент.
Особливості:
- передавальне відношення 1:56
- допустимий крутний момент до 5000 Нм
- приєднувальний квадрат 1 "

Тип
Роторный ключ
Размер
33, 32 (мм)
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели