Набор отверток Toptul GAAT0807


Заканчивается
483 грн.
Наличные:
483 грн
Безнал:
580 грн
Приватбанк:
507 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAT0807- Набор инструмента 3/4" 21ед.(6-гр.).

Набор классических отвёрток GAAT0807 от всемирной известной компании – TOPTUL. Страна происхождения бренда – Тайвань. Количество отверток в наборе – 8 шт. Тип шлица – шестилучевой TORX. Наименованиям размеров – ТR9, ТR10, ТR15, ТR20, ТR25, ТR27, ТR30, ТR40. Упаковка – ложемент.
Бренд TOPTUL был заложен в 1994-м году. На данный момент компания занимает лидирующие позиции на мировом
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAT0807- Набір інструменту 3/4 "21ед. (6-гр.).

Набір класичних викруток GAAT0807 від всесвітньої відомої компанії - TOPTUL. Країна походження бренду - Тайвань. Кількість викруток в наборі - 8 шт. Тип шліца - шестипроменевої TORX. Найменувань розмірів - ТR9, ТR10, ТR15, ТR20, ТR25, ТR27, ТR30, ТR40. Упаковка - ложемент.
Бренд TOPTUL був закладений в 1994-му році. На даний момент компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку інструменту для професіоналів. Виробник досяг значних висот завдяки передовому високотехнологічному сучасному виробництву. Наявність власного конструкторського відділу дозволило розширити діапазон інструменту до 2800-ту позицій, і постійно вдосконалювати їх.
При проведенні ремонтних робіт побутової, і не тільки, техніки, часто виникає проблема з невідповідністю леза жала найбільш популярних викруток з шліцьовим поглибленням на капелюшку кріплення. В першу чергу це пов'язано з тим що виробник того чи іншого виробу, намагається вберегти виготовлену ним продукцію від несанкціонованого розкриття сторонніми особами. Одні з таких шліців є шестипроменевої TORX. Не дивлячись що в наш час даний тип шліца знайшов чималу популярність, він все ще зустрічається рідше класичних хрестових і плоских. Велика частина застосування кріплень з даними поглибленням і перепадає на різні види домашньої або комп'ютерної техніки. Згодом, коли майстри і прості користувачі стали забезпечуватися відповідним інструментом, інженери компанії яка розробила шліц, винайшли вдосконалений типу шліца з додаткових виступів в центрі поглиблення - SECURITY TORX. Викрутки з набору GAAT0807 відносяться до даного типу.
Варто зазначити що інструмент входить в комплект здатний працювати як з класичним TORX, так і з модернізованим SECURITY TORX.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
звездочка (Torx)
Количество отверток в наборе
8 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Отвертка»
Показать все модели