Набор торцевых ключей Toptul GAAT1002


Есть в наличии (1-2 дня)
2444 грн.
Наличные:
2444 грн
Безнал:
2933 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAT1002- Набор ключей торцевых

Набор торцевых ключей Toptul GAAT1002 состоит из 10-ти инструментов для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний профиль, такими как болты и гайки.
Сфера применения торцевых ключей очень широка, они востребованы начиная с автомобильного ремонта и заканчивая укладкой рельс. Торцевые ключи особенно актуалены при установке и снятии автомобильных колес, так как позволяют работать с крепежами
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAT1002- Набір ключів торцевих

Набір торцевих ключів Toptul GAAT1002 складається з 10-ти інструментів для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній профіль, такими як болти і гайки.
Сфера застосування торцевих ключів дуже широка, вони затребувані починаючи з автомобільного ремонту і закінчуючи укладанням рейок. Торцеві ключі особливо актуальний при установці і знятті автомобільних коліс, так як дозволяють працювати з кріпленнями в поглибленнях.
Конструкція ключів кутова або L-образна з шестигранним і 12-гранним отворами на торцях. Дані ключі являють собою класичну форму важеля, завдяки якій, можна працювати навіть з сильно затягнутими або заіржавіли болтами і гайками. Перевага даних ключів перед торцевими головками полягає в тому, що ключ дозволяє працювати в обмеженому просторі і діставати кріпильні елементи, не використовуючи подовжувачі.
Головки кожного ключа мають 6-ти і 12-гранний профіль. Головки з шестигранним профілем забезпечують велику площу контакту з нарізним елементом, завдяки чому, навантаження рівномірно розподіляється по поверхні контакту і знижується ризик пошкодити кріплення при великому зусиллі. Дванадцятигранні головки є універсальними і підходить для 6-ти і 2-гранних кріплень, з їх допомогою легше працювати в важкодоступних місцях, так як завдяки безлічі граней їх швидше і легше надіти на 6-гранний кріплення, що важливо, якщо робота ведеться на дотик.
Ключі виготовлені з легованої хром ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до пошкоджень, деформації, а також зносу. Хромове матове покриття захищає ключі від появи корозії.

Тип
Набор торцевых ключей
Количество ключей в наборе
10
Форма
L-образные
Размер
10, 8, 19, 18, 17, 16, 14, 13, 12, 11 (мм)
Профиль
6 и 12 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели