Гаечный ключ INTERTOOL XT-1002


Заканчивается
439 грн.
Наличные:
439 грн
Безнал:
527 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool XT-1002 - набор ключей комбинированных

Профессиональный набор INTERTOOL HT-1002 состоит из 8-ми комбинированных ключей для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключи соответствуют немецкому стандарту DIN3113.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки каждой из них по отдельности. Накидные головки имеют кольцевидную замкнутую
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool XT-1002 - набір ключів комбінованих

Професійний набір INTERTOOL HT-1002 складається з 8-ми комбінованих ключів для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключі відповідають німецькому стандарту DIN3113.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кольцевидную замкнуту форму, мають високу жорсткість і добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточної затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в блістері, в комплект входить чохол із щільної тканини, який можна повісити на стіну або згорнути для компактного зберігання.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
8
Размер
6, 19, 17, 14, 13, 12, 10, 8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели