Гаечный ключ INTERTOOL XT-1022


Есть в наличии (1-2 дня)
75 грн.
Наличные:
75 грн
Безнал:
90 грн
83 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool XT-1022 - ключ комбинированный

Гаечный рожково-накидной ключ INTERTOOL серии XT-10 является ручным слесарно-монтажным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ принадлежит к профессиональному типу и подходит для применения в автосервисе, мастерской или на производстве. Ключ полностью соответствует требованиям отечественного стандарта ГОСТ 2838-80 и немецкого DIN 3113.
Благодаря
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool XT-1022 - ключ комбінований

Гайковий ріжково-накидний ключ INTERTOOL серії XT-10 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ належить до професійного типу і підходить для застосування в автосервісі, майстерні або на виробництві. Ключ повністю відповідає вимогам вітчизняного стандарту ГОСТ 2838-80 і німецького DIN 3113.
Завдяки наявності двох типів головок користувач має можливість вибрати найбільш підходящу в залежності від типу, місця розташування і складності кріплення з'єднання. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежена і є тільки бічний доступ. Накидна головка має кільцеподібної форми і підходить для демонтажу сильно затягнутих або заржавілих кріплень. За допомогою накидної головки рекомендується зривати або остаточно затягувати нарізні сполучення, а проміжне відкручування / закручування здійснювати ріжковою. Дванадцятигранний профіль накидної головки відрізняється універсальністю і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями болтами.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і забезпечує інструменту твердість, міцність, витривалість до навантажень, стійкість до деформації, зносу і окислення. Покриття з хрому і сатину захищає від появи корозії.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
22

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели