Вороток TOPEX 38D552


Заканчивается
171 грн.
Наличные:
171 грн
Безнал:
205 грн
184 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Topex 38D552 - Вороток

Т-образный вороток 38D552 от известного европейского производителя TOPEX. Страна происхождения бренда – Польша. Общая длина изделия (L) – 250 мм. Посадочный квадрат – 1/2". Материал – хромованадиевая сталь.
Вороток является одним из наиболее необходимых инструментов в любой автомастерской. Применяется для работы с различными деталями, при установке или съеме разнообразных креплений, частей узлов и других деталей
Читать полностью
Технічні параметри:

Topex 38D552 - Вороток

Т-подібний вороток 38D552 від відомого європейського виробника TOPEX. Країна походження бренду - Польща. Загальна довжина виробу (L) - 250 мм. Посадковий квадрат - 1/2". Матеріал - хромованадіевой сталь.
Вороток є одним з найнеобхідніших інструментів в будь-який автомайстерні. Застосовується для роботи з різними деталями, при установці або демонтажі різноманітних кріплень, частин вузлів та інших деталей невеликих габаритів. Основна перевага перед класичними ключами в першу чергу полягає в простий, надійної, стійкої до поломок конструкції. На відміну від звичайних комбінованих і накидних ключів, комірець з легкістю здатний працювати в важкодоступних або віддалених місцях. Вороток працює в комплексі з торцевими насадками, що пристойно розширює діапазон можливостей інструменту. По суті, є незамінним при роботі зі свічками запалювання, при демонтажі/монтажі коліс, тому обов'язковий до наявності на будь-якій станції технічного обслуговування авто.
Виготовляється з дуже міцної хромованадіевої сталі. Даний сплав кращий у виробництві високоякісного ручного інструменту, так як володіє високим показником міцності, відрізняється стійкістю до різного роду відколів, механічних пошкоджень, не схильний до корозійного ефекту.

Тип
С плавающей головкой
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
250 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOPEX» в категории «Вороток»
Показать все модели