Гаечный ключ INTERTOOL XT-1316


Заканчивается
169 грн.
Наличные:
169 грн
Безнал:
203 грн
229 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool XT-1316 - ключ комбинированный

Комбинированный гаечный ключ с трещоткой Intertool серии XT-13 представляет собой ручной инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых элементов с внешним профилем. Данный ключ принадлежит к профессиональному типу и подходит для применения в автосервисе, мастерской, на производстве, а также в быту. Ключ полностью соответствует требованиям немецкого стандарта качества DIN 3113.
Главной
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool XT-1316 - ключ комбінований

Комбінований гайковий ключ з тріскачкою Intertool серії XT-13 є ручним інструментом для монтажу/демонтажу різьбових елементів із зовнішнім профілем. Даний ключ належить до професійного типу і підходить для застосування в автосервісі, майстерні, на виробництві, а також побуті. Ключ повністю відповідає вимогам німецького стандарту якості DIN 3113.
Головною особливістю ключа є наявність накидної головки з тріскачкою і перемикачем реверса. Ключ оснащений прапорцевим перемикачем з причини, що його неможливо перевернути, для зміни напряму роботи тріскачки, як прямий ключ, так як в накидній частині він має невеликий вигин. Завдяки цьому вигину ключ дозволяє працювати, тримаючи рукоятку під кутом, що дуже зручно в тих місцях, де кріплення знаходиться в невеликому поглибленні або поруч з ним розташована яка-небудь деталь.
Тріскачка оснащена храповим механізмом на 72 зуба, який забезпечує максимально м'який і плавний хід, а також дає можливість працювати в обмежених і вузьких місцях, застосовуючи мінімальний крок перемикання в 5 градусів.
Ріжкова головка ключа добре підійде для роботи в місцях, де відсутній верхній доступ і дістатися до кріплення можливо тільки збоку, також ріжковий ключ хороший при демонтажі не надто затягнутих кріпильних елементів.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує високі експлуатаційні показники і довговічність інструменту.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, с переключателем реверса
Размер
16
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели