Видеорегистратор Gazer MS504rw

Сертификат УКРСЕПРО

Снят с производства
7689 грн.
Наличные:
7689 грн
Безнал:
9227 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer MS504rw – видеорегистратор

Gazer MS504rw – профессиональный мобильный видеорегистратор для штатной установки, предназначенный для организации локальной видеорегистрации и построения системы удаленного видеомониторинга за транспортом. Видеорегистратор имеет 4 композитных видеовхода для подключения видеокамер, которые возможно установить как в салоне, так и снаружи транспортного средства, а также 4 аудиовхода.

Gazer MS504rw
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer MS504rw – відеореєстратор


Gazer MS504rw – професійний мобільний відеореєстратор для штатного встановлення, призначений для організації локальної відеореєстрації та створення системи віддаленого відеомоніторингу за транспортом. Відеореєстратор має 4 композитних відеовходи для підключення відеокамер, які можна встановити як в салоні, так і зовні транспортного засобу, а також 4 аудіовходи.
Gazer MS504rw має зручний інтерфейс, а його функції багато в чому аналогічні функціям професійних відеореєстраторів для систем відеоспостереження: налаштування розкладу роботи, режим циклічного запису та ін.
У меню відеореєстратора можна налаштувати велику кількість подій, а також реакцій, що виконуються при їх активації. Наприклад: автоматична відправка E-mail або SMS-повідомлень, тривожний запис або автоматичне резервне копіювання даних при спрацьовуванні тривожних датчиків або детекції руху.
Завдяки вбудованому 3G, що працює за технологією WCDMA, стала можливою організація віддаленого моніторингу та керування відеореєстратором MS504rw або мережею таких реєстраторів. Віддалений доступ до відеореєстратора здійснюється за допомогою спеціалізованого ПЗ Gazer MCMS, інтернет-браузерів IE/Safari, а також мобільних пристроїв на базі Android і iOS. Отже, можливий віддалений відеомоніторинг як одного транспортного засобу безпосередньо власником (за допомогою мобільного телефону або комп'ютера), так і великого автопарку підприємства (операторами за допомогою ПЗ Gazer MCMS).
Професійний відеореєстратор Gazer MS504rw використовує вбудований модуль Wi-Fi для автоматичного резервного копіювання даних. При виявленні заданої Wi-Fi мережі (наприклад, прибуття транспорту на територію мережі Wi-Fi) спеціальне ПЗ автоматично зробить резервне копіювання даних з реєстратора на сервер або комп'ютер.
Крім мережевих інтерфейсів Gazer MS504rw оснащений GPS-логгером і G-сенсором, що дозволяє отримувати максимум додаткової інформації про дорожню обстановку (координати, швидкість, прискорення) і передавати ці службові дані разом із відеопотоком.
У стандартну комплектацію Gazer MS504rw входять всі кабелі, перехідники і кріплення, необхідні для монтажу. Також відеореєстратор має перешкодостійкий блок живлення, адаптований під бортову мережу 12–24 V. Завдяки функції попереднього автоматичного прогріву корпусу до необхідної температури запуску, можливе включення і робота пристрою в складних температурних умовах від -30°C до +70°C.
Відеореєстратор має габаритні розміри стандарту 1 DIN, що дозволяє встановити його у відповідне посадкове місце в автомобілі. Також конструкція корпусу дозволяє надійно закріпити відеореєстратор на різних поверхнях в транспортному засобі. Міцний антивандальний корпус відеореєстратора має високий рівень вібростійкості, що гарантує його надійну і безвідмовну роботу протягом тривалого часу. На передній панелі розташована спеціальна знімна кишеня для встановлення жорсткого диска 2,5" SATA. Це дає можливість використовувати твердотілі SSD- диски, які здатні надійно працювати при високих рівнях вібрацій і прискорень.

Тип
Многоканальный ресивер
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Функции
G-сенсор, Wi-Fi
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
4
Экран
нет
Диагональ экрана
2.5 (дюймы)
Аккумулятор
нет
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
AV, USB
Цвет
черный
Страна производитель
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели